Trwa ładowanie...
fortitude
10-04-2015 02:34

"Fortitude" z drugim sezonem

Share
"Fortitude" z drugim sezonem
d47ztgx

Brytyjski kryminał "<a href="http://teleshow.wp.pl/fortitude-6029108546212481c">Fortitude</a>", znany również w Polsce, doczeka się drugiej odsłony.

Zachęcona międzynarodowym sukcesem telewizja Sky Atlantic postanowiła kontynuować realizację swojego nietypowego, gdyż rozgrywającego się na kole podbiegunowym, serialu.

Nad nowymi odcinkami pracować będzie pomysłodawca cyklu - Simon Donald. - To zaszczyt, że mogę powrócić do Fortitude - komentuje scenarzysta. - To miejsce, w którym to, co rzeczywiste i to, co budzi lęk, żyje obok siebie, w którym stare sekrety wdzierają się w mroźne światło arktycznego dnia. Nigdy wcześniej w takim miejscu nie byłem i nie mogę się doczekać powrotu.

Przypomnijmy, że Fortitude to nazwa miasteczka, w którym rozgrywa się akcja. W odizolowanej od świata miejscowości dochodzi do serii brutalnych morderstw. Ich zagadkę stara się rozwiązać przybyły z Londynu detektyw Morton Baldwell (Stanley Tucci). Lokalne władze jego obecność przyjmują z jeszcze większym chłodem niż przyroda.

Poza Tuccim w pierwszym sezonie serialu zagrali Richard Dormer, Sofie Grabol, Michael Gambon, Johnny Harris, Christopher Eccleston i Jessica Raine.

W Polsce premierowo kryminał pokazuje telewizja ale kino+.

d47ztgx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47ztgx
d47ztgx