Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
mister supranational
oprac. Anna Ryta
07-12-2019 07:20

Festiwal Piękna 2019: Finaliści Mister Supranational 2019 w kąpielówkach

Trwa zgrupowanie konkursu Mister Supranational 2019 w SPA Hotel Jawor w Jaworzu koło Bielska-Białej. To właśnie w części basenowej hotelu odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa kandydatów w strojach kąpielowych kolekcji męskiej marki Self Collection.

Festiwal Piękna 2019: Finaliści Mister Supranational 2019 w kąpielówkachŹródło: polsat, fot: Adam Piasecki
d1i880f
d1i880f

W tym roku do Polski przyjechało 40 przedstawicieli aż 6 kontynentów - Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki, Azji, Europy i Oceanii. Różni ich wiele, a łączy jedno - chęć zrobienia międzynarodowej kariery w modelingu. Co ciekawe modeling nie jest ich jedynym zainteresowaniem. Mister Czech uwielbia wspinaczkę skałkową, Mister Boliwii realizuje się jako DJ, a Mister Hiszpanii ogromnym zainteresowaniem darzy taniec flamenco.

Jednym z najważniejszych wyzwań zgrupowania kandydatów do tytułu Mister Supranational 2019 był udział w oficjalnej sesji zdjęciowej w strojach kąpielowych kolekcji męskiej firmy Self Collection Autorem oficjalnych zdjęć jest Adam Piasecki, make-up został przygotowany przez Wariacje Piękna by Sylwia Piwowarczyk, a o fryzury kandydatów zadbały Zaremba International Academy Professional. Panowie pozowali w najnowszej kolekcji męskich strojów kąpielowych marki Self Collection.

Finał międzynarodowego konkursu dla mężczyzn Mister Supranational odbędzie się 7 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Tego dnia o godzinie 16:15 gala transmitowana będzie również na antenie telewizji Polsat oraz do ponad 140 stacji telewizyjnych na świecie. Wydarzenie poprowadzą: Davina Reeves Ciara oraz Sandra Kubicka a na scenie wystąpią: Cleo oraz Barbara Kurdej-Szatan.

d1i880f

Panowie zaprezentują się w kilku osłonach scenicznych, a choreografię ich pokazów przygotuje znakomity tancerz i choreograf Tomasz Barański. W trakcie konkursu zostanie wyłoniona top 20, następnie top 10, top 5 i na finał - ten który zdobędzie tytuł Mistera Supranational 2019! Finaliści Mister Suprantional 2019 powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów.

Wybory Mister Supranationl 2019 są częścią Festiwalu Piękna 2019, który odbędzie się w dniach 6 – 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystkie trzy gale: Miss Supranational 2019, Mister Supranational 2019 i jubileuszowa edycja Miss Polski z koronacją Miss Polski 2019 będą transmitowane na antenie Polsatu.

d1i880f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i880f