Fantastyczne seriale na październik

Fantastyczne seriale na październik
Źródło zdjęć: © Sci Fi

08.09.2009 11:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SCI FI channel, poświęcony fantastyce naukowej, światu fantasy, horrorom i zjawiskom paranormalnym, na październik proponuje swoim widzom:

Miecz Prawdy
Dwa odcinki w czwartki o 21.00. Początek 15 października

W październiku kanał SCI FI rozpoczyna emisję nowego, imponującego serialu fantasy. Jego produkcji podjął się Sam Raimi, reżyser takich filmów, jak Spiderman i Martwe zło. Za scenerię do zdjęć posłużył filmowcom piękny krajobraz Nowej Zelandii. Premierowe dwa odcinki będzie można zobaczyć już w czwartek 15 października o godz. 21.00. Bezpośrednio po zakończeniu ich emisji zaprosimy widzów na specjalny program, poświęcony kulisom powstawania tego fantastycznego serialu.

Serial został zrealizowany w oparciu o niezmiernie popularny cykl powieści fantasy autorstwa Terry’ego Goodkinda pt. Miecz Prawdy. Ukazuje on niezwykłą podróż młodego leśnika, Richarda Cyphera (Craig Horner). Zrządzeniem losu spotyka on na swej drodze tajemniczą kobietę o imieniu Kahlan (Bridget Regan) oraz mądrego i potężnego czarodzieja, Zeddicusa (Bruce Spence). To oni uświadamiają mu jego prawdziwe przeznaczenie. Richard okazuje się zapowiedzianym przez proroków Poszukiwaczem Prawdy – pierwszym prawdziwym Poszukiwaczem od tysiąca lat, który przyszedł na świat, by zawładnąć potężnym Mieczem Prawdy i położyć kres tyranii Rahla Posępnego (Craig Parker).

Flash Gordon
Dwa odcinki w poniedziałki o 21.00

W każdy poniedziałkowy wieczór o godz. 21.00 zapraszamy przed małe ekrany na fantastyczny serial, który we współczesnym świetle ukazuje międzygalaktyczne przygody słynnego bohatera komiksu, Stevena Gordona, zwanego również Flashem (Eric Johnson). Star Trek: Następne pokolenie – sezon 4
Od 8 do 27 października w dni powszednie

Nowy, czwarty sezon serialu, stanowiącego kontynuację fantastycznonaukowego klasyku z lat 60. XX wieku. Akcja tego kultowego cyklu science fiction toczy się na pokładzie pojazdu kosmicznego klasy Galaxy o nazwie USS Enterprise-D. Kapitan Jean-Luc Picard (Patrick Stewart) i jego załoga podejmują się zupełnie nowych podróży międzygalaktycznych. Zamierzają odkryć nieznane cywilizacje i odległe planety. Pragną dotrzeć tam, gdzie jeszcze nikt przed nimi nie dotarł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także