Trwa ładowanie...

Family Guy na dużym ekranie!

Share
Family Guy na dużym ekranie!
Źródło: Fox Broadcasting Co
d1qhrcz

Twórca serialu *Family Guy, Seth McFarlane, potwierdził plotki o tym, że przygotowuje wersje kinową swojej kultowej produkcji telewizyjnej.*

Póki co nie ma jeszcze gotowego scenariusza, ale McFarlane zdradził, że najprawdopodobniej film będzie kręcić skupiał się wokół tego, co fani serialu bardzo lubią, a mianowicie wokół morderczych planów Stewiego.

d1qhrcz

Animowany serial Family Guy stworzony został w 1999 roku. Jego produkcję zawieszono w 2002 roku, jednak bardzo dobre wyniki sprzedaży DVD oraz wysoka oglądalność powtórek na Cartoon Network skłoniła FOX do wznowienia produkcji w 2005 roku.

Serial opiera się na przygodach Petera Griffina, nieco ociężałego, lecz pełnego dobrych chęci pracownika fabryki zabawek, z której ostatecznie zostaje zwolniony (potem pracuje w lokalnym browarze a następnie zaczyna prace jako rybak).

Peter jest Amerykaninem irlandzkiego pochodzenia, a także katolikiem. Jego żona Lois, matka opiekująca się domem i nauczycielka gry na pianinie, pochodzi z bogatej i wpływowej rodziny Pewterschmidtów. Lois jest protestantką, przez co jest znienawidzona przez ojca Petera - zagorzałego katolika.

Peter i Lois mają troje dzieci: córkę Meg Griffin, która wciąż jest obiektem żartów z powodu braku urody; nastoletniego syna Chrisa, w wielu aspektach młodszą wersję ojca; oraz diabolicznie złe niemowlę Stewiego, który wciąż planuje, jak przejąć władzę nad światem, zabić Lois; jego zabawka to pluszowy miś - homoseksualista Rupert.

Rodzina żyje także wraz z inteligentnym, mówiącym psem - alkoholikiem Brianem, który pała niespełnionym uczuciem do Lois.

McFarlane jest w tej chwili najlepiej opłacanym scenarzystą telewizji. Podpisał z kanałem Fox umowę na 100 milionów dolarów, co gwarantuje fanom nowe odcinki seriali przez najbliższe kilka lat.

d1qhrcz

Podziel się opinią

Share
d1qhrcz
d1qhrcz