Trwa ładowanie...
30-07-2009 15:36

Fabularne szczegóły serialu "V"

Fabularne szczegóły serialu "V"Źródło: oficjalna strona ABC
d1nesrn
d1nesrn

Przedstawiamy fabularne szczegóły związane z nowym serialem „V”. Nowa garść informacji została zaprezentowana podczas Comic-Con.

Pewnego ranka dwadzieścia dziewięć statków kosmicznych pojawia się nad najważniejszymi miastami na świecie. Przywódca obcej rasy, Anna (Baccarin) mówi, że Obcy mogą podzielić się swoją wiedzą i technologią w zamian za udostępnienie im środków niezbędnych do ich powrotu do domu. Okazuje się, że przywódca tak naprawdę kłamie. W rzeczywistości rasa kieruje się wrogim i ukrytym motywem – chce by Ziemianie byli im podlegli, zanim rasa ludzka zostanie zniszczona.

Szybko okazuje się, że Obcy żyją na naszej planecie prawdopodobnie od 50 lat. W tym czasie infiltrowali Ziemię, zajmując ważne pozycje w policji, FBI czy rządzie. Niektórzy ludzie nawet wierzą w to, że Obcy są wysłannikami niebios, potrafią bowiem wyleczyć 65 trudnych przypadłości. Jednak główna bohaterka, Erica, grana przez Elizabeth Mitchell, wątpi w ich pokojową naturę. Jej obawy urzeczywistniają się, kiedy tropi uśpioną komórkę terrorystyczną, której aktywacja zbiega się z przybyciem Obcych.

Oto opis głównych postaci serialu: Erica (Elizabeth Mitchell) prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej komórki, w tym samym czasie Georgie (David Richmond-Peck) rekrutuje obywateli do unicestwienia Obcych, natomiast Ryan Nicholas (Morris Chestnut), sprzeciwia się swojej obcej rasie i chce pokojowo żyć wśród ludzi. Dale Maddox (Alana Dudyk), który jest partnerem Erici w FBI, ma sekret: jest jednym z Obcych.

Premiera serialu już w listopadzie tego roku. W rolach głównych wystąpią serialowi weterani: Elizabeth Mitchell („Lost: Zagubieni”), Joel Gretsch (4400), Laura Vandervoort („Smallville”), Morena Baccarin, Alan Tudyk („Firefly”).

d1nesrn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nesrn