Trwa ładowanie...
d3caeor

"Ex on the beach": Nowy odważny program randkowy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ex on the beach": Nowy odważny program randkowy
(mtv)
d3caeor

Jedną z uczestniczek nowej produkcji jest Vicky - znana szerzej publiczności z reality show MTV Ekipa z Newcastle, w którym nieraz pokazała swoją niegrzeczną stronę. Widzowie Ekipy (może Geordie Shore)mogli m.in. śledzić jej namiętny związek z innym uczestnikiem programu - Riccim. W jednym z sezonów para nawet się zaręczyła, tylko po to, by chwilę później się rozstać. Z kolei w Ex on th Beach spotykamy Vicky tuż po rozstaniu z Danem - byłym zawodnikiem rugby. Dziewczyna jest pełna optymizmu i otwarta na nowe znajomości. Czy Dan lub Ricci pojawią się na wyspie? A może nawet obaj?
Na wyspie zamieszka także Marco - portugalska primadonna w męskim wydaniu, który uważa się za greckiego boga. Marco jest Casanovą, próbującym zdobyć wszystkie kobiety w zasięgu wzroku. Jednak kiedy jego była blond-dziewczyna pojawia się na plaży, chłopak będzie zmuszony lawirować, szczególnie że "ex" będzie chciała go odzyskać.

Samozwańcza "niegrzeczna dziewczynka" Chloe, potrafi szybko upolować ofiarę. Jej ciągłe flirtowanie z mężczyznami, nieraz wpędzi ją w kłopoty i pogorszy jej relacje z innymi dziewczynami. Chloe zawsze trzymała się z chłopakami. Uważa, że przedstawicielki płci pięknej zwykle za bardzo dramatyzują i nie zamierza się nimi przejmować.

Ashley to kolejny przystojniak w programie. Potrafi podbić serce każdej kobiety, którą spotyka, chociaż uważa, że dziewczyny zazwyczaj nie dorównują mu pod względem intelektu. Ashley zapowiada, że wprowadzi niezły zamęt do programu. Rzeczywiście, ten chłopak potrafi stosować dywersję - w show zobaczymy, jak zręcznie manipuluje dziewczynami.

d3caeor

Pewna siebie Emily dobrze czuje się na szalonych imprezach. Dziewczyna ma świetne poczucie humoru i liczy na to, że jej chłopak też będzie mógł się nim pochwalić. Pragnie poznać kogoś, kto będzie ją dobrze traktował i przy okazji dostarczy sporo rozrywki. Czy w Ex on the Beach znajdzie partnera idealnego?

Jack nie potrafi usiedzieć w miejscu. Nigdy nie miał stałej dziewczyny, bo woli ciągle polować. Większość czasu spędza na imprezach i liczy na to, że Ex on the Beach to jego szansa na poznanie wielu rozrywkowych ludzi. Czy Jack zdobędzie jedną z dziewczyn – uczestniczek programu, czy może poderwie jedną z "byłych"?

Króliczek Playboya - Farah, to posiadaczka dwóch tytułów miss: Filipin i Gujany. Chociaż wygląda na pewną siebie, tak naprawdę jest najbardziej nieśmiała z całej grupy. Farah mówi, że lubi spotykać się z dojrzałymi mężczyznami. Sama jest najstarszą uczestniczką programu. Ex on the Beach będzie świetną okazją do tego, aby dziewczyna dała szansę młodszym facetom!

Kobieciarz Liam kiedyś był tylko w monogamicznych związkach. Jednak w pewnym momencie coś w nim pękło i postanowił nadrobić zaległości. Teraz marzy o tym, by znaleźć się na jachcie, wśród co najmniej pięciu roznegliżowanych piękności. Czy Liam spełni swoje marzenie w programie?

d3caeor

* Jedno jest pewne - Ex on the Beach to gwarancja pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji rozrywki, z dużą dawką dramatycznych konfrontacji. Tydzień po tygodniu mieszanka byłych, obecnych i być może przyszłych partnerów dostarczy widzom wiele emocji. Dodamy jeszcze, że jeden z uczestników spotka w willi aż trzech byłych partnerów… Premiera: 27 kwietnia, niedziela, godz. 22:00 Emisja: niedziela, godz. 22:00*

 (fot. tlc)
((fot. tlc))
d3caeor

Podziel się opinią

Share
d3caeor
d3caeor