Trwa ładowanie...

"Euro VIP": nowy program o Euro 2012 na antenie Tele5

Program rozrywkowy „EURO VIP” to propozycja kanału Tele5 na czas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Share
"Euro VIP": nowy program o Euro 2012 na antenie Tele5Źródło: AKPA
d45ogf9

Program rozrywkowy „EURO VIP” wyemitowany zostanie na antenie Tele5 w czerwcu. W programie zaproszeni goście w luźny i dowcipny sposób komentować będą wydarzenia wokół Euro 2012. W programie pojawią się zarówno sportowcy jak i politycy oraz artyści. Gośćmi będą między innymi: Tomasz Iwan, Radosław Majdan, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk,* Liroy*.

Zaproszeni do programu goście komentować będą wydarzenia wokół Euro 2012. Będzie między innymi o składzie reprezentacji, kto był największym zaskoczeniem, czy to dobrze, że w reprezentacji grają "obcokrajowcy"? Co ma wykonanie hymnu przez Edytę Górniak do KOKO Euro Spoko, jaką rolę spełni "armata dźwiękowa" podczas mistrzostw.

W programie pojawią się znani sportowcy, politycy oraz artyści, między innymi: Jacek Kazimierski, Tomasz Iwan, Radosław Majdan, Piotr Świerczewski, Martin Lewandowski, Jan Błachowicz, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Jacek Bąk, Maja Frykowska, Robert Leszczyński, Liroy oraz wielu, wielu innych.

Program „EURO VIP” składać się będzie z pięciu piętnastominutowych odcinków. Program emitowany będzie raz w tygodniu, w czwartki. Premierowy odcinek 7 czerwca o godzinie 21:50, powtórki w soboty o godzinie 13:25.

W trakcie trwania programu przeprowadzony zostanie konkurs, w którym do wygrania będzie bilet na ćwierćfinały lub półfinał Euro 2012.

d45ogf9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45ogf9
d45ogf9