WP

Enrique będzie gościć w "Niani"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Enrique będzie gościć w "Niani"
WP

Przystojny piosenkarz Enrique Iglesias przyjeżdża do Polski, by w zbliżający się wtorek na sopockim molo, podczas Sopot Festiwalu, dać koncert. Dlaczego by tego nie wykorzystać?

Producenci uwielbianego przez telewidzów serialu „Niania”nie przepuszczą takiej szansy. Jeśli wierzyć w to co pisze SuperExpres, Enrique weźmie udział w zdjęciach do serialu.

Pojawia się jednak pytanie czy sam Iglesias wyrazi zgodę? Drogą dedukcji przypuszczać można, iż spotkamy się z pozytywną reakcją ze strony piosenkarza, bowiem ma on na pewno świadomość, iż udział w komediowym serialu umocni jego pozycję w świecie show biznesu. Kartą przetargową jest również to, iż twórcy amerykańskiego pierwowzoru formułują polską „Nianię” jako najbardziej udaną wersję.

WP

Skalski będzie miał więc nie lada problem, bowiem jeśli Enrique pojawi się w serialu to zagra samego siebie i zrobi wszystko by zauroczyć swą osobą roztargnioną Franię. Można się również spodziewać, że dzięki śpiewowi piosenkarza, niania odda mu swe serce jak na dłoni.

Teraz tylko trzeba otrzymać zgodę piosenkarza i czekać na jego epizod w znanym serialu.

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP