Trwa ładowanie...

"Enjoy the view

Share
"Enjoy the view
Źródło: kadr z programu
dcwz6o7

W jednym z ostatnich odcinków * * znów postanowiła urozmaicić życie domownikom. Tym razem postanowiła odmalować sypialnię, więc zatrudniła ekipę malarzy. Pech chciał, że remont zbiegł się z jej wyjściem na imprezę MTV EMA Pre-Party. Aby mieć kontrolę nad tym, co robią fachowcy, zamontowała w swojej obszernej garderobie kamerę. Po jakimś czasie zaprosiła znajomych i wszyscy razem obejrzeli nagrany materiał.

Tak jak ** przypuszczała, robotnicy weszli do jej garderoby. Błyskawicznie odnaleźli szafę z bielizną i erotycznymi gadżetami modelki. Mężczyźni wąchali majtki, a potem wsadzili sobie do spodni telefon celebrytki, który przez nieuwagę został na jednej z półek. Przeszukując szuflady natrafili także na paczkę prezerwatyw. Jeden z malarzy postanowił zatrzymać jedno opakowanie dla siebie.

- J*bnął nam kondoma!- krzyknęła podekscytowana **.

dcwz6o7

- Jak wyjął kondomy, myślałem, że się posuną - zażartował jej mąż, Mariusz Raduszewski, który jak się potem przyznał, zwolnił malarzy.

Choć całość brzmi żenująco, widzom ewidentnie się spodobało. ** jest hitem Vivy Polska. Stacja jest liderem wśród kanałów młodzieżowych, a premierowe odcinki ogląda średnio 93 tysiące widzów. Największym zainteresowaniem cieszył się drugi odcinek, który został wyemitowany 16 lutego. Oglądało go 135 tysięcy osób.

Zobaczcie poniżej fragment programu!

(fot. kadr z programu)
Źródło: (fot. kadr z programu)
(fot. kadr z programu)
Źródło: (fot. kadr z programu)
dcwz6o7

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcwz6o7
dcwz6o7