"Enjoy the view

"Enjoy the view
Źródło zdjęć: © VIVA Polska

29.01.2014 12:36, aktual.: 07.02.2014 15:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiadomość o tym, że w listopadzie ruszyły zdjęcia do reality show z Natalią Siwiec, zelektryzowała całą Polskę. Po Euro 2012 media dawały jej zaledwie kilka miesięcy show biznesowego życia. Jak widać gwiazda wciąż lśni i ma się bardzo dobrze. Wszyscy znają ją z wywiadów i zdjęć, a co z życiem prywatnym? Jak ono wygląda?

Natalia to nie tylko gorące okładki i bankiety. To też rodzina, zupełnie zwyczajna codzienność, ukochany piesek Gucio, dużo humoru i nieustające zmiany. W tym właśnie VIVA Polska odnalazła pomysł na swój najnowszy program - "Enjoy the view <3 Natalia".

- Pokaże się widzom z bardziej prywatnej strony, która pewnie wszystkich interesuje. Zobaczycie, że nie różnię się od innych osób i poradzę sobie w każdej sytuacji - wyznała gwiazdka.

Kamery towarzyszyły nie tylko Natalii. Widzowie poznają bliżej jej męża, rodziców, siostrę oraz najbliższych przyjaciół. VIVA zarejestrowała przygotowania do wielkich wyjść, sesji zdjęciowych. Ekipa telewizyjna podejrzała, jak Siwiec dba o urodę, ale także jej życie po drugiej stronie fleszy. Czy piękność z okładek gotuje obiady i sprząta? Jak jej tata reaguje na odważne zdjęcia w czasopismach, a mama na ekstrawaganckie stroje?

- Widziałam już dwa odcinki mojego reality show i powiem wam, że jest co oglądać! - zachęca główna bohaterka.

Ciekawość będzie można zaspokoić już w niedzielę 9 lutego o godz. 22.00 na kanale VIVA Polska.

Obraz
© (fot. VIVA Polska)

Zobaczcie gorący zwiastun!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także