Trwa ładowanie...
ulica sezamkowa
21-11-2012 15:03

Elmo przemówi innym głosem

Share
Elmo przemówi innym głosemŹródło: AP
dcu2ldu

*Kevin Clash, czyli głos słynnego czerwonego futrzaka Elmo z "Ulicy Sezamkowej", właśnie złożył wymówienie. Powodem są oskarżenia o kontakty intymne z nieletnimi chłopcami.*

Clash został niedawno pozwany do sądu przez 23-letniego Sheldona Stephensa, który oświadczył, że oskarżony uprawiał z nim seks, kiedy ten miał zaledwie 18 lat. Clash zaproponował mu 125 tysięcy dolarów w zamian za odwołanie oskarżeń, które Stephens przyjął. Teraz jednak zmienił zdanie, postanowił oddać pieniądze i wrócić do pierwszej wersji zeznań.

W międzyczasie do wymiaru sprawiedliwości zgłosił się kolejny mężczyzna, który już jako 15-latek miał pozostawać w bliskich kontaktach z Clashem i który miał poznać oskarżonego w 1993 roku za pośrednictwem linii telefonicznej dla gejów. Aktor wcielający się w Elmo miał wówczas 32 lata.
W wyniku zaistniałych okoliczności Clash podjął decyzję o odejściu z "Ulicy Sezamkowej".

dcu2ldu

- Odchodzę z ciężkim sercem - oświadczył aktor. - Każdy dzień z 28 lat spędzonych na planie tego serialu był dla mnie wyjątkowy. Moje problemy prywatne nie mogą odciągać uwagi od "Ulicy Sezamkowej", więc postanowiłem zrezygnować z pracy.

Kevin Clash występował nie tylko w popularnym serialu dla dzieci, ale i w dwóch filmach z serii "Wojownicze żółwie ninja", w których wcielił się w postać Splintera.

dcu2ldu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcu2ldu
dcu2ldu