RozrywkaEdyta Herbuś: nie ma czasu na miłość?

Edyta Herbuś: nie ma czasu na miłość?

Edyta Herbuś: nie ma czasu na miłość?
Źródło zdjęć: © AKPA

25.02.2011 08:54, aktual.: 25.11.2013 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
Edyta Herbuś znów nabrała wiatru w żagle. Uczy się sztuki aktorstwa pod okiem światowych specjalistów. Czy ucierpi na tym jej związek z Mariuszem Trelińskim?

W tym tygodniu Edyta kończy 30 lat i zdaje sobie sprawę, że jest to ostatni dzwonek, aby próbować swoich sił w aktorstwie poza granicami naszego kraju. Być może z tego powodu celebrytka, zamiast trwać u boku ukochanego Mariusza Trelińskiego, od kilku miesięcy jeździ po świecie i szlifuje umiejętności.

Herbuś uczyła się aktorstwa u znanego mentora Bernarda Hillera m.in. w Rzymie, Londynie, a ostatnie kilka tygodni spędziła w Los Angeles. Po zakończeniu kursów może się jednak okazać, że Edyta jest – owszem – lepiej wyedukowana w dziedzinie sztuki, ale niestety samotna. Herbuś bowiem potrafi bardzo konsekwentnie dążyć do celu. A teraz jej priorytetem jest kariera i to przez duże K i to – najlepiej w Hollywood. Na romanse może nie starczyć jej czasu.

– Edyta jest ambitną perfekcjonistką, która nigdy nie spoczywa na laurach. Doskonalenie umiejętności zawsze było, jest i będzie dla niej bardzo ważną częścią życia – mówi nam koleżanka tancerki. Po zajęciach u Hillera ambicje Herbuś jeszcze wzrosły i może to odbić się na jej życiu prywatnym. Tancerka uwierzyła, że odkryła w sobie wielki talent i ma szansę na grę w amerykańskich produkcjach.

Mariusz Treliński może więc podzielić los innej wielkiej miłości Edyty – Tomka Barańskiego. Wieloletni związek Edyty z tancerzem świetnie się układał do czasu udziału Herbuś w ”Tańcu z gwiazdami”. Dzięki show Edyta zaczęła dostawać dużo propozycji zawodowych i miała coraz mniej czasu dla Tomka. Jak twierdzą znajomi pary, to właśnie to było przyczyną rozpadu ich związku.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Gwiazda na wizji poszła do łóżka z ochroniarzem! ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )
[

Dramat jurorki Mam talent. Straciła dziecko! ]( http://teleshow.pl/gid,13107372,img,13107433,kat,1024839,title,Dramat-jurorki-Mam-talent-Stracila-dziecko,galeria.html )
[

Gwiazdy „Słonecznego patrolu” dziś. Jak wyglądają? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

Najlepsze prostytutki w Hollywood ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także