Trwa ładowanie...
d444tf9
Edward Miszczak: "Małgosia Rozenek dostała program, więc dzisiaj już nie narzeka"

Edward Miszczak: "Małgosia Rozenek dostała program, więc dzisiaj już nie narzeka"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d444tf9

Tej wiosny na antenie TVN pojawią się programy dobrze znane i lubiane widzom stacji m.in. "Mali Giganci", "You can dance", "Kuchenne rewolucje" i "Rozmowy w toku". Nie zabraknie również nowości np. serialu "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej, reality-show "Agent" czy produkcji "MasterChef Junior". Co ciekawe, to właśnie w tych trzech formatach Edward Miszczak pokłada największe nadzieje.

- Nie dlatego, że któryś z nich prowadzi jakaś specjalna gwiazda, bo dzisiaj samotnie ciężko buduje się pozycję. To musi zagrać wiele elementów np. casting, prawdziwość opowieści i również zestaw gwiazd - uzasadnił swój wybór dyrektor programowy TVN.

d444tf9

W rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski Miszczak zdradził również, dlaczego wśród swoich faworytów nie wymienił nowego programu "Małgorzaty Rozenek" - "Projekt Lady".

- Wszystko dlatego, że jeszcze nie wiemy, kiedy pojawi się na antenie. (...) On ma wzmocnić naszą ofertę w momencie pierwszego zauroczenia i wtedy wprowadzamy coś nowego i bardzo energetycznego z fajną prowadzącą, nauczycielkami i genialnym castingiem. Uważam, że to się udało. (...) Małgosia Rozenek chwilę czekała, ale dostała świetny program, więc dzisiaj już nie narzeka - dodał.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zobaczcie powyższe wideo.

 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
d444tf9

Podziel się opinią

Share
d444tf9
d444tf9