Trwa ładowanie...

Dziennikarze na czerwonym dywanie

Share
Dziennikarze na czerwonym dywanie
Źródło: mat. prasowe
d48ayg5

Transmisję z czerwonego dywanu, oficjalnego otwarcia i powitania gości, wśród których znajdą się osobistości świata mediów, kultury i biznesu, będzie można obejrzeć na stronie internetowej www.baldziennikarzy.org.

Fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy tworzą ludzie, którzy doskonale znają warunki panujące w polskich mediach. Mają doświadczenie, które pozwala im wierzyć, że w trudnych sytuacjach warto spotkać się i być razem. Bal jest doskonałą okazją nie tylko by wesprzeć potrzebujące dzieci, ale też dodać otuchy wszystkim kolegom po fachu, którzy tego potrzebują i dać wyraz środowiskowej solidarności, w którą nie przestajemy wierzyć. Bądźmy 23 stycznia razem!- zaprasza Mateusz Hładki Prezes Zarządu Fundacji.

d48ayg5

Wszystkich gości, ich balowe kreacje i spacer w świetle fleszy zobaczymy na stronie Fundacji już od godziny 20.00. W Balu uczestniczyć będą m.in. Mateusz Hładki, Agnieszka Milczarz, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Anna Kołtunowicz, Monika Olejnik, Piotr Kraśko, Marta Kuligowska, Janina Paradowska, Anna Kalczyńska, Mikołaj Lizut, Konrad Piasecki, Omena Mensach i Dorota Gardias. Oprócz dziennikarskich sław pojawią się także m.in. Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Joanna Przetakiewicz, Dorota Williams, Izabela Janachowska, Robert Kupisz, Rafał Sonik, Tomasza Ossoliński i Katarzyna Warnke. Transmisję z czerwonego dywanu poprowadzi Anna Puślecka, a realizację przekazu wraz z oprawą multimedialną imprezy zapewnia dom produkcyjny Psycho-Media.

Obowiązuje dress code „black tie”, a gwiazdy szykują już stroje balowe na tę wyjątkową noc. Kreacja Grażyny Torbickiej pozostanie wielką tajemnicą aż do balu. Bardzo elegancka będzie z pewnością Dorota Gardias. Dziennikarka założy suknię od Violi Piekut. Karolina Szostak jak co roku szykuje niespodziankę. - Cały czas pracujemy nad suknią haute couture ręczenie szytą dla Pani Karoliny, co drugi dzień mamy miary. Nie mogę powiedzieć nic więcej. Suknia w całej okazałości przedstawi naszą koncepcję. Będzie bardzo wieczorowo, drapieżnie i seksownie – zdradził Łukasz Jemioł.

Na scenie podczas Balu wystąpi Zespół Pectus, a imprezę poprowadzą Grażyna Torbicka, Krzysztof Ibisz i Marcin Prokop.

d48ayg5

Podziel się opinią

Share
d48ayg5
d48ayg5