Trwa ładowanie...

Dwie statuetki BAFTA dla "Odlotu" Disneya

Odlot to przesympatyczna historia, której bohaterem jest 78-letni sprzedawca balonów – Carl Fredricksen.

Share
Dwie statuetki BAFTA dla "Odlotu" Disneya
d1lhe36

*„Odlot” otrzymał Nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) w kategorii najlepszy film animowany i najlepsza muzyka.*

Nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych zostały wręczone 21 lutego, na dwa tygodnie przed przyznaniem w Hollywood nagród Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Nagrody BAFTA uważane są za odpowiednik amerykańskiego Oscara.

Tytuł jest dostępny na DVD i Blu-ray od 5 lutego. Odlot sprzedawany jest w dwupłytowej edycji Blu-ray Combo (Blu-ray + DVD) i jednopłytowej DVD. Obie edycje zawierają pokaźną ilość materiałów dodatkowych.

d1lhe36

Odlot to przesympatyczna historia, której bohaterem jest 78-letni sprzedawca balonów – Carl Fredricksen. U schyłku swych dni udaje mu się zrealizować marzenie życia, którym jest podróż w dzikie rejony Ameryki Południowej. Co więcej, staruszek postanawia wybrać się tam wraz z całym swym dobytkiem. Jak? Podczepiając do swego domu tysiące balonów. Tuż po wystartowaniu Carl odkrywa, że wraz z nim w podróż wyruszył pełen entuzjazmu, ośmioletni Syn Dzikiej Przyrody – Russell. Ich jedyna w swoim rodzaju podróż do zaginionego świata jest pełna humoru, osobliwych przygód oraz zaskakujących zwrotów akcji!

d1lhe36

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lhe36
d1lhe36