Trwa ładowanie...

Dwie przyjaciółki spotkały się po latach w programie u Ellen!

Ellen DeGeneres niczym współczesna dobra wróżka zaprosiła do studia i obdarowała czekami dwie studentki. To jedna z tych historii z internetu z happy endem. Zobaczcie!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dwie przyjaciółki spotkały się po latach w programie u Ellen!Źródło: Youtube.com
d2f797h
d2f797h

Brianna pewnej nocy przeglądała dawne zdjęcia z rodzinnego rejsu na Hawajach sprzed 12 lat, aż natknęła się na swoją fotografię z inną dziewczynką. Poczuła, że mimo, że znały się tak krótko, coś je połączyło i jest ciekawa, jak potoczyła się historia dziewczynki ze zdjęcia. Opublikowała fotografię na Twitterze prosząc o pomoc w namierzeniu dawnej przyjaciółki i poszła spać. Rano zobaczyła, że jej post został podany dalej ponad tysiąc razy!

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Po 11 godzinach jej dawna przyjaciółka, Heidi, odnalazła się. Okazało się, że dziewczyny mieszkają na dwóch różnych końcach Stanów. Obie są studentkami, więc żadna z nich nie mogłaby pozwolić sobie na podróż, ale jak zapewniały na Twitterze, mają od teraz kontakt przez social media.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

W tym momencie wkroczyła Ellen, która zaprosiła ich do swojego kultowego "Ellen Show", gdzie dziewczyny zobaczyły się po raz pierwszy od 2006 roku. Po pamiątkowym zdjęciu w studiu pojawiły się dwa gigantyczne czeki, na 10 tysięcy dolarów każdy. Oczywiście cała scena została przywitana owacjami, okrzykami i łzami szczęścia. Nic dziwnego, że Łukaszowi Jakóbiakowi też się marzy wizyta u Ellen.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Jak tu nie kochać amerykańskiej telewizji?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2f797h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f797h