Trwa ładowanie...
01-09-2016 05:34

Dustin ze "Stranger Things" śpiewa hymn dla Metsów

Dustin ze "Stranger Things" śpiewa hymn dla Metsów
dlbw0ga
dlbw0ga

Dziecięcy aktorzy z serialu "Stranger Things" są bardzo uzdolnieni muzycznie. W sieci pojawił się kolejny dowód.

13-latni Gaten Matarazzo, lepiej znany jako serialowy Dustin, nim stał się sławny wykonał hymn Stanów Zjednoczonych. Młody aktor wraz ze swoją starszą siostrą Sabriną w 2015 roku zaśpiewał "The Star Spangled Banner" na Citi Field w Nowym Jorku, inaugurując mecz bejsbolowej drużyny New York Mets.

dlbw0ga

Netflix zamówił właśnie drugi sezon serialu "Stranger Things" i zaprezentował teaser, który można zobaczyć na Twitterze. Jedna z najpopularniejszych produkcji ostatnich miesięcy doczeka się 9 nowych odcinków, które doczekają się premiery w 2017 roku. Nad ich realizacją czuwać będą ponownie bracia Matt i Ross Dufferowie. Obsada i szczegóły fabuły nie są znane. Twórcy wcześniej zapowiadali, że nowe epizody opowiadać będą o reperkusjach tego, co się wydarzyło w pierwszym sezonie. Inspiracje artyści czerpać będą z kina z 1984 roku.

Gaten Matarazzo nim dostał angaż do "Stranger Things", wystąpił w broadwayowskich musicalach "Priscilla, królowa pustyni" ("Priscilla, Queen of the Desert") i "Nędznicy" ("Les Misérables").

dlbw0ga
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlbw0ga