RozrywkaDumna Rozenek chwali się utalentowanym synem

Dumna Rozenek chwali się utalentowanym synem

Dumna Rozenek chwali się utalentowanym synem
Źródło zdjęć: © ONS.pl

13.06.2017 20:23, aktual.: 14.06.2017 12:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek już dawno temu odkryła zalety social mediów. Celebrytka na relacjonowaniu swojego życia zarabia krocie i jest stale w centrum zainteresowania mediów. Gwiazda TVN coraz chętniej publikuje również zdjęcia swoich synów, za co często jest krytykowana. Ostatnio Rozenek pochwaliła się talentem swojego najmłodszego syna.

Dumna mama kilka dni temu poszła na szkolny spektakl, w którym występował Tadeusz. Małgorzata nie byłaby sobą, gdyby nie pochwaliła się tą wyjątkową chwilą. - Tadeusz i jego przyjaciel Louis wraz z kolegami ze szkoły i nauczycielami stworzyli piękny spektakl o ekologii. Płakałam - napisała na Instagramie.

Perfekcyjnej pani domu często jest wypominane nadmierne publikowanie zdjęć swoich synów. Wśród głosów krytyki często można usłyszeć zarzuty, że dzieci są jeszcze nieświadome tego, jak często pojawiają się w mediach społecznościowych. Również były mąż celebrytki, Jacek Rozenek nie jest fanem jej życia na pokaz. Ciekawe, czy za kilka lat Stanisław i Tadeusz będą mieć matce za złe, że w internecie mogą znaleźć dziesiątki zdjęć z dzieciństwa?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek zarabia na nagości w mediach społecznościowych

Obraz
© ONS.pl
Obraz
© ONS.pl
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także