Trwa ładowanie...

Dumna Rozenek chwali się utalentowanym synem

Małgorzata Rozenek już dawno temu odkryła zalety social mediów. Celebrytka na relacjonowaniu swojego życia zarabia krocie i jest stale w centrum zainteresowania mediów. Gwiazda TVN coraz chętniej publikuje również zdjęcia swoich synów, za co często jest krytykowana. Ostatnio Rozenek pochwaliła się talentem swojego najmłodszego syna.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dumna Rozenek chwali się utalentowanym synemŹródło: ONS.pl
d3eer5u
d3eer5u

Dumna mama kilka dni temu poszła na szkolny spektakl, w którym występował Tadeusz. Małgorzata nie byłaby sobą, gdyby nie pochwaliła się tą wyjątkową chwilą. - Tadeusz i jego przyjaciel Louis wraz z kolegami ze szkoły i nauczycielami stworzyli piękny spektakl o ekologii. Płakałam - napisała na Instagramie.

Perfekcyjnej pani domu często jest wypominane nadmierne publikowanie zdjęć swoich synów. Wśród głosów krytyki często można usłyszeć zarzuty, że dzieci są jeszcze nieświadome tego, jak często pojawiają się w mediach społecznościowych. Również były mąż celebrytki, Jacek Rozenek nie jest fanem jej życia na pokaz. Ciekawe, czy za kilka lat Stanisław i Tadeusz będą mieć matce za złe, że w internecie mogą znaleźć dziesiątki zdjęć z dzieciństwa?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek zarabia na nagości w mediach społecznościowych

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
ONS.pl
Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3eer5u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eer5u