Trwa ładowanie...
programy rozrywkowe

"Dopaść mordercę" premierowo na kanale 13 Ulica

Share
"Dopaść mordercę" premierowo na kanale 13 Ulica
Źródło: 13 Ulica
d3s4w5l

13 Ulica zabierze widzów w emocjonalną podróż między przeszłością a teraźniejszością. Nierozwiązane zabójstwa z dawnych lat zostaną otwarte ponownie, a ci, którym udało się uniknąć odpowiedzialności, teraz będą musieli ponieść konsekwencje swoich okrutnych czynów. Pierwszy dokument z cyklu Dopaść mordercę zatytułowany Podwójne zabójstwo, odsłoni kulisy zbrodni z 1967 roku. Connie i Carolyn Hevener, pracownice cichej i spokojnej lodziarni, zostały brutalnie zamordowane. Jaki był motyw sprawcy?

W kolejny poniedziałek czerwca, 13 Ulica wyemituje odcinek pod tytułem Zbieg. Po dwudziestu latach od zaginięcia 7-letniej Donny i 18-letniej Stacy, zrozpaczone rodziny dowiedzą się, że porywacz ich córek wciąż pozostaje na wolności.

d3s4w5l

Ofiara krwi, ostatni dokument miesiąca, to historia Lalany Oakes, która uświadomi widzom, jak doświadczenia z dzieciństwa wpływają na dorosłe życie. Wychowana przez agresywnego ojca Lalana, była przekonana, że jej matka opuściła rodzinę przed wieloma laty. Świadoma, że nie powinna wierzyć tylko słowom ojca, postanawia poznać prawdę.

Dopaść mordercę sezon 1 (Catch My Killer) - od 16 czerwca, w każdy poniedziałek o godz. 22:00 na kanale 13 Ulica.

d3s4w5l

Podziel się opinią

Share
d3s4w5l
d3s4w5l