Trwa ładowanie...
d4b7c1b

Domówka u Wiśniewskiego

Share
Domówka u Wiśniewskiego
Źródło: ONS.pl
d4b7c1b

Dziś wokalista dementuje plotki jakoby grupa przestała istnieć, na dowód czego po raz kolejny proponuje swoim fanom show, jakiego do tej pory nie zrealizował żaden polski artysta.

Za miesiąc, 26.06 odbędzie się „Domówka u Wiśniewskiego”, kilkugodzinny akustyczny koncert zespołu Ich Troje zorganizowany w podwarszawskiej posiadłości wokalisty.

Na specjalnie przygotowanej na tę okazję scenie, oprócz Michała Wiśniewskiego, Jacka Łągwy oraz nowej wokalistki grupy Marty Milan, pojawi się także kilkunastoosobowy zespół muzyczny wraz z sekcją smyczkową a także zaproszeni goście.

d4b7c1b

Wśród nich znajdą się m.in. Tomasz Lubert, Marcin Mroziński oraz Bartek Wrona z zespołu Just 5. Zaproszenie zespołu przyjęli także aktorzy występujący w teledysku promującym ostatni krążek Michała – Izabela Trojanowska oraz Witold Dębicki. O sportowego ducha imprezy zadba Ewa Brodnicka- Mistrzyni Świata federacji WBF w boksie.

Jak zapowiada wokalista, koncert okraszony będzie takimi atrakcjami jak przelot samolotów akrobacyjnej grupy Żelazny, czy prezentacja rajdowych samochodów, w tym dakarowej ciężarówki.

Koncert transmitowany będzie na żywo w Internecie za pomocą live streamu w serwisie YouTube oraz na antenie stacji TVR. Fanów zespołu z pewnością ucieszy fakt, że materiał z tego wydarzenia zostanie zarejestrowany i wydany na płycie DVD.

d4b7c1b

Podziel się opinią

Share
d4b7c1b
d4b7c1b