Trwa ładowanie...

Dominika Wójciak wygrała "MasterChefa"

Share
Dominika Wójciak wygrała "MasterChefa"
Źródło: x-news
d3d536u

Do ostatecznego kulinarnego starcia przystąpiła trójka najlepszych uczestników: Dominika Wójcik, Karina Zuchora oraz Mariusz Szwed. Aby rywalizacja była łatwiejsza, w studiu TVN zjawili się ich bliscy oraz przyjaciele.
Niestety, nie wszystkim takie wsparcie pomogło. Po pierwszym etapie jurorzy wyeliminowali Mariusza (Magda Gessler nie była w stanie pogryźć roladki z dzika, jego popisowego dania), który mimo przegranej, wyjątkowo mógł zachować fartuch.

Kolejny etap należał już tylko ambitnych do pań. Uczestniczki miały dwie godziny na przygotowanie przekąski, dania głównego i deseru. Z każdą minutą rosły emocje. Karina zrobiła kaczkę z jabłkiem, na danie główne doradę królewską, a na deser kozie kopytka, natomiast Dominika postawiła na pierś z kaczki z foie gras, sandacza z ziołowym biszkoptem i sernik dyniowy. Jurorzy nie byli pewni, czy te skomplikowane przepisy zamiast zagwarantować wygraną, nie pogrążą ich przed samym finiszem.

Nadszedł moment degustacji. Srodzy jurorzy nie mogli się nachwalić dziewczyn, jednak wyraźnie było widać, że przysmaki Dominiki bardziej przypadły im do gustu. Ogłoszenie wyniku było już jedynie formalnością...

Po przerwie reklamowej Magda Gessler zdradziła werdykt. 3. edycję "MasterChefa" wygrała Dominika Wójciak, od początku typowana na zwyciężczynię. Spodziewaliście się takiego zakończenia? A może do końca trzymaliście kciuki za Karinę?

(x-news)
Źródło: (x-news)
d3d536u

Podziel się opinią

Share
d3d536u
d3d536u