Trwa ładowanie...
d1fge55

Dominika Tajner znowu zbliżyła się do Wiśniewskiego. Rozwodu nie będzie?

Dominika Tajner idzie jak burza. Przed nią kolejne wyzwanie zawodowe. Czy ostatecznie dojdzie do rozwodu?
Share
Dominika Tajner
Dominika TajnerŹródło: East News
d1fge55

Po tym, jak Dominika Tajner odpadła z "Tańca z gwiazdami", wydała oświadczenie, w którym wyjawiła, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Celebrytka nie ukrywała, że ma złamane serce i jest zaskoczona decyzją męża. Żeby tego było mało, w weekend majowy syn gwiazdy trafił do szpitala. Trudna sytuacja rodzinna zbliżyła Tajner i Wiśniewskiego.

Wokalista razem z Dominiką czuwał przy Maksymilianie w szpitalu. Pojawiły się plotki, że para znowu znalazła wspólny język i być może nie dojdzie do rozwodu.

Przez chorobę syna Dominiki Tajner, myśl o rozwodzie zeszła na dalszy plan. Zarówno Tajner, jak i Wiśniewski skupili się na problemach zdrowotnych nastolatka.

d1fge55

ZOBACZ: Krzysztof Gojdź o rozwodzie Wiśniewskich: "Wychodzą charakterki"

\

Poza tym w miniony weekend Apoloniusz Tajner, ojciec Dominiki, wziął ślub z 29-letnią Izabelą Podolec. Na uroczystości pojawiła się zarówno Tajner, jak i Wiśniewski. Para najwidoczniej pozostaje w przyjaźni i cały czas utrzymuje ze sobą kontakt.

d1fge55

Wkrótce ich drogi mogą się jednak znowu rozejść. Jak podaje "Party", Dominika Tajner otrzymała propozycję wzięcia udziału w show "Ameryka Express". Wcale nie zamierza zabrać tam ze sobą Michała Wiśniewskiego, a Daniela Kuczaja. Gwiazda i trener zaprzyjaźnili się na planie "Tańca z Gwiazdami", a Kuczaj wspierał Dominikę po tym, jak ogłosiła, że rowodzi się z piosenkarzem.

Podobno stacja TVN zaprosiła też do udziału w tym formacie Justynę Żyłę. Panie bardzo polubiły się przy "TzG", ale jeśli obie zdecydują się na wyjazd do Ameryki, to będą musiały ze sobą rywalizować i utrudniać sobie pewne zadania.

Będziecie oglądać "Ameryka Express"?

d1fge55

Podziel się opinią

Share
d1fge55
d1fge55