Trwa ładowanie...

Dominika Tajner: Ostatnie wpisy na Facebooku i Instagramie

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski będą się rozwodzić. Żona wokalisty poinformowała o tym za pomocą Facebooka, ale post szybko usunęła. Wśród ostatnich wpisów dominuje temat “Tańca z Gwiazdami”. Wątek męża pojawia się w transmisji udostępnionej 6 marca, a wcześniej dopiero w listopadzie.

Dominika Tajner: Ostatnie wpisy na Facebooku i InstagramieŹródło: East News
d7oavas
d7oavas

Dominika Tajner: Ostatnie wpisy na Facebooku

Na facebookowej stronie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej przeważa temat programu “Taniec z Gwiazdami”. Są posty, w których kobieta prosi o głosowanie na jej parę, dziękuje za wsparcie po odpadnięciu z show oraz pokazuje swoją ekscytację z powodu udziału. Pojawia się też wątek niedawno zmarłego Tomasza Albera, producenta telewizyjnego. - “Mam nadzieję, że tam gdzie jesteś zawsze świeci słońce…” - napisała w poście pożegnalnym.

Z kolei na swoim prywatnym Facebooku Tajner napisała, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Post szybko skasowała, ale udało się go uwiecznić na screenie. Trzeba też zauważyć, że w profilu nie ma wpisanego nazwiska męża, a status związku ma ustawiony jako "wolna".

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Wcześniej udostępniła transmisję z profilu Wiśniewskiego, w którym zdementowała plotki o jej romansie z Wojciechem Jeschke. W pozostałych postach przewija się temat udziału w “Tańcu z Gwiazdami”.

Dominika Tajner: Ostatnie wpisy na Instagramie

Z kolei na Instagramie ostatnie kilkanaście postów dotyczy “Tańca z Gwiazdami”. Ostatnie zdjęcie z Michałem Wiśniewskim pochodzi z końca listopada 2018 roku, gdy zbliżał się odcinek programu “The Story of My Life. Historia naszego życia” z ich udziałem.

d7oavas
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7oavas