Trwa ładowanie...

Dokładna data premiery serialu "V"

Share
Dokładna data premiery serialu "V"
Źródło: ABC Network
dww4sl9

Na Comic-Con stacja ABC ogłosiła, że premiera nowego, serialowego hitu "V" będzie mieć miejsce w listopadzie, a nie w midseason, jak było pierwotnie podane. Dziś poznaliśmy dokładną datę premiery - informuje ShowTv.pl.

Premierowy odcinek "V" na antenie stacji ABC wyemitowany zostanie 3. listopada (wtorek) o godzinie 20:00.

Przedstawiamy fabularne szczegóły związane z nowym serialem „V”. Garść informacji została zaprezentowana podczas Comic-Con.

dww4sl9

Pewnego ranka dwadzieścia dziewięć statków kosmicznych pojawia się nad najważniejszymi miastami na świecie. Przywódca obcej rasy, Anna (Baccarin) mówi, że Obcy mogą podzielić się swoją wiedzą i technologią w zamian za udostępnienie im środków niezbędnych do ich powrotu do domu. Okazuje się, że przywódca tak naprawdę kłamie. W rzeczywistości rasa kieruje się wrogim i ukrytym motywem – chce by Ziemianie byli im podlegli, zanim rasa ludzka zostanie zniszczona.

Szybko okazuje się, że Obcy żyją na naszej planecie prawdopodobnie od 50 lat. W tym czasie infiltrowali Ziemię, zajmując ważne pozycje w policji, FBI czy rządzie. Niektórzy ludzie nawet wierzą w to, że Obcy są wysłannikami niebios, potrafią bowiem wyleczyć 65 trudnych przypadłości. Jednak główna bohaterka, Erica, grana przez Elizabeth Mitchell, wątpi w ich pokojową naturę. Jej obawy urzeczywistniają się, kiedy tropi uśpioną komórkę terrorystyczną, której aktywacja zbiega się z przybyciem Obcych.

Oto opis głównych postaci serialu: Erica (Elizabeth Mitchell) prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej komórki, w tym samym czasie Georgie (David Richmond-Peck) rekrutuje obywateli do unicestwienia Obcych, natomiast Ryan Nicholas (Morris Chestnut), sprzeciwia się swojej obcej rasie i chce pokojowo żyć wśród ludzi. Dale Maddox (Alana Dudyk), który jest partnerem Erici w FBI, ma sekret: jest jednym z Obcych.

dww4sl9

Podziel się opinią

Share
dww4sl9
dww4sl9