Talent ShowDoda wściekła na Mozila. Za co?

Doda wściekła na Mozila. Za co?

Doda wściekła na Mozila. Za co?
Źródło zdjęć: © newspix.pl

30.08.2011 10:06, aktual.: 25.11.2013 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
Adam "Nergal" Darski (34 l.) to ciągle drażliwy temat dla *Dody (27 l.). Piosenkarka nie może otrząsnąć się po rozstaniu z byłym narzeczonym. A stare sprawy wracają do niej jak bumerang. Ostatnio związek Dody z Nergalem położył się cieniem na jej znajomości z Czesławem Mozilem (32 l.). Fakt odkrył, dlaczego gwiazda jest wściekła na kolegę.*

Konflikt między byłymi narzeczonymi nie wygasa. Doszło nawet do tego, że w jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka zarzuciła Nergalowi, że wylansował się na jej plecach. Dorotę Rabczewską musiał zdenerwować fakt, że na fali zdobytej dzięki związkowi z Dodą popularności Darski został jurorem w nowym programie TVP 2 „The Voice of Poland” i w mediach tryska humorem jako nowy gwiazdor show-biznesu. Teraz ma kolejny powód, by się denerwować.

Jak mówią jej znajomi, Doda nie widzi problemu w utrzymywaniu dobrych kontaktów z ludźmi, których poznała dzięki Nergalowi, jeszcze za czasów ich wspólnej miłosnej sielanki. Ale ostatnio spotkał ją potężny cios. Spotkania z nią odmówił Czesław Mozil. Gwiazda była w szoku. Przecież miała w pamięci nie tak dawne wspólne wyjścia na miasto z dwoma muzykami. Wydawało jej się, że sympatyczny Czesław jest jej kolegą. Dlatego odezwała się do niego z propozycją spotkania. Jak twierdzi nasz informator, Mozil nie podzielił entuzjazmu Rabczewskiej i... dał jej kosza.

– Nie wiem, czy nie miał czasu, czy po prostu nie miał ochoty się z nią spotkać – mówi Faktowi znajomy gwiazdy. – Jakby nie było, Doda odebrała to jako męską solidarność z Nergalem i jest przekonana, że on nastawił Czesława przeciwko niej – wyjaśnia nasz rozmówca. Teraz Rabczewska jest nie tylko wściekła na swojego byłego narzeczonego, ale jeszcze na Czesława, którego miała za dobrego kumpla.

Ciekawe, czy wokalistka nie zacznie obawiać się o rosnący błyskawicznie status Nergala w polskim show-biznesowym światku. Doda może sobie pomyśleć, że jeśli lider metalowego Behemotha zacznie zabierać jej przyjaciół, to ona w szybkim tempie zostanie sama. A po ostatnich niepowodzeniach w karierze nie jest to wcale takie nieprawdopodobne...

Obraz
© (fot. newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także