Trwa ładowanie...

Dobra wiadomość dla fanów. "Skazany na śmierć: Sequel" pojawi się w Polsce

Kontynuacja "Skazanego na śmierć" już wiosną dotrze do Polski. Nowe odcinki w kwietniu pokaże Canal+.

Share
Dobra wiadomość dla fanów. "Skazany na śmierć: Sequel" pojawi się w Polsce
Źródło: Materiał prasowy
dpqs5l9

W produkcji ponownie zobaczymy Wentwortha Millera (Michael Scofield), Dominica Purcella (Lincoln Burrows), Sarah Wayne Callies (dr Sara Tancredi) oraz Amaury'ego Nolasco (Fernando Sucre). Scenariusz przygotował Paul Scheuring, czyli twórca "Skazanego na śmierć".

Być może fani serialu pamiętają, że jeden z jego głównych bohaterów, Michael Scofield, w którego wcielał się Wentworth Miller, umarł. I właściwie od tej informacji zaczyna się fabuła nowego sezonu hitu. - Umarłem siedem lat temu. Zostawiłem żonę, syna i brata – powie Michael i chwilę potem z ukrycia będzie obserwować rodzinę.

dpqs5l9

Jak się okazuje, jego śmierć upozorowano na rzecz współpracy z tajną organizacją. Akcja rozegra się w Jemenie, gdzie działa Państwo Islamskie i ISA (Międzynarodowa Federacja Narodowych Stowarzyszeń Normalizacyjnych). Nie zabraknie też zwrotów akcji. Gdy wyjdzie na jaw, że wrobiono Michaela, będzie starał się przygotować ucieczkę. Życie jego najbliższych zostanie wywrócone do góry nogami, kiedy w końcu staną twarzą w twarz z nieoczekiwaną prawdą.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Materiały prasowe
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: Materiały prasowe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dpqs5l9

Podziel się opinią

Share
dpqs5l9
dpqs5l9