Trwa ładowanie...

Discovery Travel&Living w wiosennej odsłonie!

Share
Discovery Travel&Living w wiosennej odsłonie!
Źródło: Discovery
d22lqlr

Tylko tej wiosny na Discovery Travel&Living poznaj niezwykłych ludzi, ich pasje, styl życia, a także sposoby rozwiązywania nietypowych problemów.

Wiosenne programy pokazują, że rodzinny interes nie zawsze jest słodki i podpowiadają, jak osiągać wytyczone, często trudne do zdobycia cele.

Jakie są kulisy prowadzenia rodzinnego „Słodkiego biznesu” (ang. Cake Boss)? Poznaj prawdziwego mistrza wypieków, Buddy’ego Valastro! Oto człowiek, którego klientami są największe gwiazdy – spod jego rąk wyszedł między innymi tort na 27 urodziny Britney Spears! Zajrzyj do jego rodzinnej cukierni Carlo's City Hall Bake Shop i zobacz czy życie wśród ton słodyczy jest naprawdę słodkie? Z rodziną ponoć najlepiej wychodzi się na zdjęciach, ale Buddy chce złamać tę zasadę i uczynić swój zakład przyjaznym miejscem pracy dla krewnych. Zobacz, jak prowadzić rodzinny interes i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów!

Odkryj „Wstydliwą prawdę” (ang. Truth be told) innych ludzi! Poznaj ich nietypowe, a czasem wstydliwe przypadłości. Czy dążenie do perfekcyjnego wyglądu może być groźne? Czy kolekcjonowanie przedmiotów może być postrzegane jako patologia? Na te pytania znajdziesz odpowiedź już w kwietniu na kanale Discovery Travel&Living.

d22lqlr

Kwietniowe propozycje Discovery Travel&Living to historie kobiet w ciąży i dzieci, które biorą udział w wyborach małych miss. Druga seria „Ciąży z zaskoczenia” (ang. I Didn’t Know I Was Pregnant) przedstawi kolejne świadectwa kobiet, które nie wiedziały, że już niebawem zostaną matkami. „Mała piękność” (ang. Toddlers & Tiaras 2) w kolejnej serii zaprezentuje perypetie maluchów, startujących w konkursach piękności i ich rodziców, którzy marzą o wielkiej sławie dla swych pociech. Co wybiorą: blichtr i wielkie pieniądze czy też mniej ekscytujące, ale spokojniejsze dzieciństwo?

d22lqlr

Podziel się opinią

Share
d22lqlr
d22lqlr