Diabelski serial w AXN

Diabelski serial w AXN
Źródło zdjęć: © CW Network

13.03.2008 07:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W marcu 2008 roku telewizja akcji AXN rozpocznie emisję hitu zza Oceanu - serialu *Reaper: Żniwiarz, dzięki któremu widzowie stacji będą mogli przekonać się... jak to by było, gdyby rodzice zaprzedali ich duszę diabłu.*

Odrobinę neurotyczny Sam, którego ulubioną lekturą jest poradnik "Jak iść na jednodniowe chorobowe", budzi się w swoje 21 urodziny i szybko uświadamia sobie, że czeka go najbardziej pokręcony dzień w życiu.

W jego samochodzie pojawia się nieskazitelnie elegancki, niesamowicie irytujący dżentelmen, na którego ustach nieprzerwanie gości szeroki, lekko pogardliwy uśmiech i przedstawia się per Diabeł.

Sam odkrywa, że rodzice zaprzedali jego duszę szatanowi, jeszcze zanim się narodził. Zostaje zobligowany do roli łowcy niepokornych dusz, którym udało się niezauważonym czmychnąć z piekła. Zadaniem Sama jest oddelegowanie ich na właściwe im miejsce.

Wyprodukowany wytwórnię filmową ABC serial zadebiutował na antenie kablowej stacji amerykańskiej CW we wrześniu ubiegłego roku.

Dzięki doborowej ekipie po obu stronach kamery Żniwiarz szybko został doceniony przez amerykańskich widzów i krytyków telewizyjnych. Pierwszy sezon serialu zaplanowano na 18 odcinków i choć jego emisję przerwał strajk hollywoodzkich scenarzystów, po zakończeniu protestu powrócił na antenę.

Żniwiarz w Polsce zadebiutuje 23 marca 2008 roku. Serial będący połączeniem komedii z elementami fantasy będzie można oglądać na antenie AXN w niedziele o godzinie 20.00.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także