Trwa ładowanie...

Diabelnie piekielny Wojciech Modest Amaro!

Share
Diabelnie piekielny Wojciech Modest Amaro!
Źródło: Polsat
d1euu7x

Pierwszym zadaniem uczestników "Piekielnej Kuchni" będzie przygotowanie popisowego dania. Na pierwszy rzut oka wyzwanie bardzo proste. Ale nie w piekielnej kuchni i nie pod okiem jedynego w Polsce zdobywcy prestiżowej gwiazdki Michelin.

- Kur... kapuję, ale co znaczy po mazursku? - zapytał Ewę Zakrzewską Amaro, po czym wypluł do kosza kawałek węgorza, który miał być popisowym daniem 27-latki.
- Do kogo masz pretensje? Przestań kłapać tam z boku, że coś tam się stało. Wiesz co, mam dla ciebie najlepszą radę - wynocha do domu. Już! W tej chwili! - wykrzyczał do Katarzyny Rajkiewicz Wojciech Modest Amaro. Uczestniczka musiała opuścić kuchnię i wrócić do domu uczestników.

Oberwało się też 60-letniemu Grzegorzowi Kaźmierczakowi, który również postanowił przygotować dla szefa rybę.
- Co to jest? Nie jestem kur... ślepy, wiesz?! Ty to zrobiłeś? 168 lat w pracujesz w kuchni i jeszcze nie umiesz wyfiletować ryby? Nie umiesz oskrobać? Wypad z tym! - wykrzyczał szef Amaro po czym cisnął w uczestnika rybą.

Kto jeszcze zostanie surowo osądzony przez Wojciecha Modesta Amaro? Który uczestnik przygotuje najlepsze popisowe danie? To wszystko już dziś o godzinie 20.00 w Polsacie. Piekielnie polecamy!

d1euu7x

Podziel się opinią

Share
d1euu7x
d1euu7x