ycipk-2m3ylg
detektyw

"Detektyw": 2. sezon serialu już w czerwcu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Detektyw": 2. sezon serialu już w czerwcu
(HBO)
ycipk-2m3ylg

W poniedziałek 22 czerwca, dzień po premierze amerykańskiej, w Polsce pojawi się 2. sezon serialu "Detektyw". Tego dnia ruszają także nowe produkcje HBO "Gracze" ("Ballers"), a także "Świat w opałach" ("The Brink").

Pomysłodawcą i autorem scenariusza serialu "Detektyw" jest Nic Pizzolatto. Akcja 2. sezonu dzieje się w spalonej słońcem Kalifornii. Nietypowe morderstwo sprawia, że krzyżują się losy trzech policjantów i pewnego przestępcy. Każdy z nich funkcjonuje w sieci spisków i zdrad.

Podziel się
ycipk-2m3ylg

W rolach głównych występują Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams i Taylor Kitsch. 2. sezon "Detektywa" ma osiem odcinków, pierwsze dwa zostały wyreżyserowane przez Justina Lina. Przypomnijmy, że premierowa seria okazała się światowym hitem. Czy tak bardzo odmieniona kontynuacja produkcji powtórzy ten sukces? Fani są pełni obaw. Jednak dobra obsada daje nadzieję, że i tym razem widzowie nie będą zawiedzeni.

Podziel się

Od poniedziałku 22 czerwca emitowane będą jeszcze dwie inne produkcje HBO: "Gracze" i "Świat w opałach". Pierwszy z wymienionych seriali komediowych przedstawia losy byłych i obecnych gwiazd amerykańskiego futbolu. Głównym bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore, który kończy sportową karierę i rozpoczyna pracę jako mentor aktywnych i emerytowanych sportowców. W roli głównej występuje Dwayne "The Rock" Johnson, a w pozostałych pojawiają się Rob Corrdry, Omar Benson Miller, John David Washington, Donovan Carter, Troy Garity, Jazmyn Simon i Arielle Kebble. Seria składa się z dziesięciu odcinków. Pomysłodawcą i producentem wykonawczym jest Steve Levinson.

Podziel się
ycipk-2m3ylg

"Świat w opałach" to serial z elementami czarnego humoru. Opowiada o kryzysie geopolitycznym i jego konsekwencjach dla trzech kompletnie różnych, zdesperowanych mężczyzn: sekretarza stanu Waltera Larsona, szeregowego pracownika Departamentu Spraw Zagranicznych Aleksa Talbota i pilota myśliwca marynarki wojennej Zeke'a Tilsona. Pomimo wszechobecnego chaosu muszą oni uratować świat, zażegnując widmo III wojny światowej. W serialu występują Jack Black, Tim Robbins, Pablo Schreiber, Aasif Mandvi, Maribeth Monroe, Eric Ladin, Esai Morales i Geoff Pierson. Pomysłodawcami cyklu są Roberto Benabib i Kim Benabib.

Premierowe odcinki seriali HBO będzie można oglądać od poniedziałku 22 czerwca. 2. sezon "Detektywa" o godz. 22.00, serial "Gracze" o godz. 23.00, a "Świat w opałach" o godz. 23.30.

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2m3ylg

ycipk-2m3ylg
ycipk-2m3ylg