Trwa ładowanie...
d4bhcf2

Debiutancki album Patryka Kumóra!

Share
Debiutancki album Patryka Kumóra!
Źródło: HQT
d4bhcf2

Dzięki współpracy z producentem Adamem Kamińskim, zrealizował swoje pierwsze single "Hold Me Now", oraz "Milion". Jest również autorem piosenek "Zamach" czy "Pomiędzy nocą, a dniem". Jego produkcje i piosenki można było usłyszeć na falach największych, polskich rozgłośni radiowych. Jako kompozytor, ma również w swoim dorobku, muzykę do wielu filmów reklamowych, oraz dokumentalnych.

W 2013 roku dostał się do półfinału, jednego z najbardziej rozpoznawalnych programów typu talent show, "Must be The Music". Na jego debiutanckiej płycie, której premiera zaplanowana jest na 06.05.2014, znajdziecie 10 utworów od pop, przez pop-rock, do czystego rocka z mocnym gitarowym brzemieniem. Piosenki są efektem współpracy z najlepszymi zagranicznymi i polskimi producentami.

Współpraca z Dawidem Kwiatkowskim zaowocowała powstaniem m.in. utworu "Mój świat", który w lutym 2014 został zaaranżowany w wersji akustycznej. Stale rosnąca rzesza fanów, umiejętność mieszania różnych stylów muzycznych, niesamowity talent i charyzmatyczny głos czynią Patryka jedną z najjaśniejszych gwiazd, polskiej sceny muzycznej, młodego pokolenia. Poza koncertami solowymi, udziałem w wielu akcjach i projektach, Patryk koncertuje razem z Dawidem Kwiatkowskim. Muzycy są właśnie w trakcie kolejnej trasy koncertowej.

 (fot. HQT)
Źródło: (fot. HQT)
d4bhcf2

Podziel się opinią

Share
d4bhcf2
d4bhcf2