"Deadwood" ożyje

Obraz
Źródło zdjęć: © HBO

Ian McShane zasugerował, że serial "Deadwood" może doczekać się reaktywacji.

Emisja cyklu została zakończona w 2006 roku po trzech sezonach. Od tego czasu krążą pogłoski, że powstanie film pełnometrażowy o wyjętym spod prawa miasteczku na Dzikim Zachodzie. McShane, który grał w serii właściciela saloonu, Ala Swearengena, jest przekonany, że w Deadwood wiele się może jeszcze wydarzyć.

- Nigdy nic nie wiadomo - stwierdził aktor. - Zawsze sobie myślałem, że to może być najlepszy powrót ze wszystkich. Jest sporo niedokończonych wątków, a to był wspaniały serial. Tak więc - zobaczymy.

Nie wiadomo jeszcze, co na to szefowie stacji HBO, która emitowała "Deadwood".

Już od 20 maja będziemy mogli podziwiać Iana McShane'a w roli Czarnobrodego w filmie "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach".

Zobacz także:

[

Obraz

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

Obraz

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

Obraz

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ