Trwa ładowanie...
18-11-2010 14:39

Dalsze losy Ally McBeal w TVN7

Dalsze losy Ally McBeal w TVN7Źródło: TVN
d4c3u50
d4c3u50

Która kobieta odważyłaby się spowodować stłuczkę samochodową, by poderwać faceta? Oczywiście nikt inny jak Ally McBeal! Od 18 listopada telewizja TVN 7 zaprasza do oglądania drugiej serii kultowego serialu o prawniczce z Bostonu.

Ally McBeal to sympatyczna, o ciekawych pomysłach i spostrzeżeniach tytułowa bohaterka, która szybko zaskarbiła sobie uznanie widzów na całym świecie. W pierwszej serii widzowie poznali ją jako bezgranicznie wierzącą w wielką miłość, wrażliwą prawniczkę, która za cel obrała sobie odnalezienie mężczyzny swoich marzeń. Okazało się jednak, że wcielenie tego planu w życie, nie jest wcale takie proste…. Życia nie ułatwiają jej też nachodzące ją znienacka halucynacje, które stają się często powodem komicznych sytuacji. Ally miesza fikcję z rzeczywistością: mówi do siebie, nieoczekiwanie śpiewa…

W drugiej serii serialu „Ally McBeal” tytułowej bohaterce przyjdzie zmierzyć się z nowymi wyzwaniami m. in. stanie w obronie właściciela jednej z restauracji, będzie bronić mężczyzny oskarżonego o morderstwo, przyjdzie jej wystąpić w roli mediatora czy też poprowadzić rozprawę z ręką uwięzioną w… kuli do kręgli! Dokona także pewnego zaskakującego odkrycia natury damsko – męskiej…. Ponadto oprócz bohaterów dobrze znanych już widzom m. in.: Courtney Thorne-Smith, Grega Germanna, Nicole Carson czy Jane Krakowski, pojawiają się też dwie nowe postaci: Nell oraz Ling grane przez Portię De Rosii oraz Lucy Liu.

Pełen humoru, ale także momentów skłaniających do refleksji serial o losach charyzmatycznej prawniczki, uhonorowany został wieloma najważniejszymi nagrodami w branży m.in. Złotym Globem oraz Emmy, a tytułowa bohaterka wielokrotnie zdobywała nagrody dla najlepszej aktorki.

d4c3u50

Dalsze losy Ally McBeal, prawniczki z Bostonu można śledzić na antenie telewizji TVN 7, w dni powszednie, o godzinie 19.00.

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d4c3u50
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c3u50