Trwa ładowanie...
d3d5v0p
Discovery Channel

Cztery premiery na kanale Discovery Channel!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cztery premiery na kanale Discovery Channel!
(Discovery Channel)
d3d5v0p

"Fani czterech kółek" (ang. "Wheeler Dealers") Od piątku, 21 marca, godzina 22:00

Zapraszamy na spotkania z legendarnym dilerem samochodowym Mikiem Brewerem i mechanikiem Eddem Chiną. Tym razem dwóch maniaków motoryzacji jeszcze raz spojrzy na swoje dotychczasowe przedsięwzięcia. Razem ustalą rankingi samochodów, dzieląc je na kilka osobnych kategorii. W ten sposób poznamy piątkę legendarnych maszyn z lat 80. i pięć najlepszych małych samochodów. China i Brewer wybiorą również najlepsze amerykańskie maszyny i samochody wyścigowe. Poznamy również piątkę aut wybranych przez widzów. Które maszyny znajdą się w tym rankingu?

"Poturbowani" (ang. "Overhaulin' 2013") Od piątku, 21 marca br. o godz. 23.00
Zapraszamy na spotkanie ze słynnym ekspertem samochodowym Chipem Fosse'em, który wraz z ekipą swoich mechaników zamienia rozpadające się gruchoty w lśniące, szybkie maszyny. To fantastyczna seria programów, która odsłania kulisy silnych emocjonalnych relacji człowieka do samochodu. Mechanicy pomogą starym autom przywrócić ich dawny blask, choć pojawienie się ekipy będzie dla właścicieli prawdziwą niespodzianką. Tym razem w ręce telewizyjnych mechaników trafi pikap Chevrolet C10 z 1967 roku, którego w spadku odziedziczył Scott Hardison. Chip i jego ekipa sprawią także, że należący do Billa Garretta Ford Mustang Fastback z 1965 roku zamieni się w superszybką maszynę! Jednak czy każde przedsięwzięcie zakończy się spektakularnym sukcesem?

d3d5v0p

* "Ekstremalne wypadki" (ang. "Bear Grylls: Extreme Survival Caught on Camera") Od poniedziałku, 3 marca br. o godz. 23.00*
Bear Grylls widział i przeżył już prawie wszystko. Matka natura nie ma przed nim żadnych tajemnic. Ten mistrz szkoły przetrwania i niestrudzony podróżnik poradził sobie w różnych miejscach, od amazońskiej dżungli po polarne czapy lodowe. Teraz Grylls przedstawi nam kolekcję materiałów filmowych, które jego zdaniem, dowodzą, że człowiek jest w stanie przetrwać wszystko, od skoków z nieotwierającym się spadochronem po atak stada słoni i utratę kontroli nad kierownicą samochodu. Ci, którzy przeżyli takie zdarzenia, podzielą się z nami swoimi wspomnieniami. Eksperci, wśród nich Dave Salmoni, Gary Humphrey i Edd China, udzielą kilku praktycznych rad, a Grylls wybierze najciekawszy klip.

"Auto - Reaktywacja" (ang. "Fast N' Loud") Od piątku, 21 marca br. o godz. 21.00
Zapraszamy na nową serię programów dobrze znanych fanom motoryzacji. Amator starych samochodów Richard Rawlings i mechanik Aaron Kaufmann wyruszają na poszukiwaniu wiekowych i zapomnianych gruchotów. Przeszukują garaże i stodoły w Teksasie i okolicznych stanach, a swoje znaleziska transportują do warsztatu Gas Monkey Garage w Dallas. W rękach tych dwóch samochodowych maniaków rdzewiejące gruchoty odzyskują dawny blask, aby potem trafić do nowych właścicieli. W warsztacie wszyscy wiedzą, że czas to pieniądz. Im szybciej poradzą sobie z autem, tym szybciej mogą liczyć na zysk. Każda kolejna aukcja to okazja, aby zaprezentować unikatowe pojazdy. A kto jak kto, ale tych dwóch samochodowych fanatyków ma się czym pochwalić.

 (fot. Discovery Channel)
((fot. Discovery Channel))
d3d5v0p

Podziel się opinią

Share
d3d5v0p
d3d5v0p