Trwa ładowanie...

Czerkawski w ogniu pytań

Czerkawski w ogniu pytańŹródło: Kapif
d3x9ktn
d3x9ktn

[

]( http://www.fakt.pl )

Nowy sezon "Wieczoru kawalerskiego" już na antenie TVN, czyli męski świat, męskie rozmowy i męskie sekrety. Każdy odcinek programu uzupełniają felietony Agnieszki Cegielskiej, która przedstawia wydarzenia widziane oczami zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Natomiast w roli powiernika i tropiciela męskich grzeszków jak zawsze najlepiej sprawdza się Wojciech Jagielski. W ogniu jego dociekliwych pytań miękną najwięksi twardziele! Już w czwartek Jagielski przepyta Mariusza Czerkawskiego. Światowej sławy hokeista zdradzi, że bywa bardzo uparty i nie mniej kłótliwy

d3x9ktn

. Opowie też o kulisach swoich inwestycji finansowych. Zdradzi, że chciałby, aby jego syn został... hokeistą. Ale to nie wszystko!

Czerkawski w naprawdę szczerej rozmowie przedstawi swoją receptę na udany partnerski związek. A o budowaniu relacji Czerkawski z pewnością wie bardzo dużo, bo sam przecież dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu.

Pierwszą jego żoną była aktorka Izabella Scorupco. Ślub para wzięła w 1996 roku, ale dwa lata później była już po rozwodzie. Owocem tego związku jest córka Julia. Jak sam gwiazdor mówi, mała Julka to jedyna kobieta, przez którą uronił łzy ...z tęsknoty.

Czerkawski przyznaje, że przez kilka lat wiódł życie playboya. Ustatkował się dopiero przy boku Emilii Raszyńskiej, którą poślubił w 2007 roku.

d3x9ktn

Dwa lata później na świat przyszedł ich syn Iwo. Teraz Czerkawski przyznaje, że liczy się dla niego tylko rodzina i raz na zawsze porzucił życie balangowicza.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Cezary Pazura kręci jak Tarantino

d3x9ktn

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x9ktn