Trwa ładowanie...
09-08-2012 13:33

"Czas honoru": Koniec zdjęć do 5. sezonu

"Czas honoru": Koniec zdjęć do 5. sezonuŹródło: AKPA
d2jawdw
d2jawdw

Dobiegają końca zdjęcia do 5. części serialu *"Czas honoru".*

Jest początek maja 1945 roku? Wiadomość o kapitulacji Niemiec dociera do każdego z bohaterów serialu w innych warunkach i inną drogą. Janek, który po Powstaniu Warszawskim znalazł się w obozie jenieckim w Niemczech, odzyskuje wolność. Wraz z przyjacielem wraca do Warszawy. Bronek, po rozwiązaniu Armii Krajowej ukrywa się, nadal działa w podziemiu. Władek walczy przeciwko narzuconej przez ZSRR władzy w leśnym oddziale partyzanckim. W tym samym oddziale jest także Michał i Ruda.

Losy rozdzielonych przez wojnę bohaterów krzyżują się ponownie za sprawą niejakiego pułkownika Wasilewskiego, ideowego komunisty i wysokiego funkcjonariusza UB, który pewnego dnia zostaje wezwany do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego przed oblicze "Ady" Lewińskiej, dyrektora departamentu. "Ada" zleca mu zadanie jak najszybszego ujęcia wszystkich skoczków angielskich, zrzuconych w czasie wojny z Anglii do Polski.

W nowych odcinkach popularnej produkcji TVP pojawią się Magdalena Cielecka, Jan Frycz, Grzegorz Damięcki oraz Adam Woronowicz.

Premiera już we wrześniu na antenie TVP2.

d2jawdw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jawdw