Trwa ładowanie...
12-08-2014 12:56

Cud narodzin bez tajemnic w programie "Porodówka"

Cud narodzin bez tajemnic w programie "Porodówka"Źródło: tlc
d1cugpp
d1cugpp

W programie "Porodówka" widzowie zobaczą jak wygląda magiczny moment narodzin i co czują świeżo upieczeni rodzice po 9 miesiącach wytężonego oczekiwania. Będą mieć również okazję towarzyszenia dziecku podczas pierwszych chwil życia, obserwacji ciężkiej pracy położnych oraz poznania nieznanych aspektów porodu.
A to wszystko dzięki 40 kamerom telewizyjnym zamontowanym w szpitalu Riverside Methodist Hospital - od izby przyjęć po sale operacyjne, oddział noworodków czy nawet baseny do rodzenia w wodzie. Premiera programu "Porodówka: następny rozdział" we wtorek, 12 sierpnia, o godz. 21:00 na TLC.

TLC zaprezentuje premierowy sezon wyjątkowej serii "Porodówka", laureata licznych nagród filmowych (m.in. Brytyjskiej Akademii Filmowej BAFTA) i wyróżnień. To program pełny emocji, radości, a niekiedy i dramatów, z którymi wspaniale radzi sobie personel medyczny.
Wśród bohaterów będą przyszłe mamy zmagające się z lękiem przed pierwszym porodem w życiu oraz zestresowani ojcowie, starający odnaleźć się w nowej sytuacji. Poznamy m.in. parę, która trafia na salę porodową 10 tygodni przed terminem czy kobietę rodzącą na parkingu szpitala.
Zobaczymy również przygotowania pewnej licealistki do porodu domowego.
Na oddziale pojawi się też wielodzietna rodzina oczekująca narodzin siódmego dziecka oraz kobieta, której marzenie o posiadaniu dziecka pomogło wyjść z anoreksji.

Czym jest kangurowanie i jak radzić sobie z depresją poporodową? Z jakimi wyzwaniami muszą każdego dnia mierzyć się pracownicy oddziału położniczego? Co czują świeżo upieczeni rodzice?

Widzowie dowiedzą się, oglądając program "Porodówka" już od 12 sierpnia, w każdy wtorek, o godz. 21:00 na TLC.

d1cugpp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cugpp