Trwa ładowanie...
mtv
01-03-2010 14:42

Córki rapera w akcji

Córki rapera w akcjiŹródło: mtv
d1mbmjy
d1mbmjy

Vanessa i Angela Simmons, córki kaznodziei i członka legendarnej grupy Run DMC, znane widzom MTV z programu 'Raperska rodzina Runa', powracają z własnym programem.

Dziewczyny decydują się na samodzielne życie, na własny rachunek i z dala od rodzinnego domu. Przenoszą się do Los Angeles, gdzie planują rozwinąć swoją autorską linię obuwniczą 'Pastry'.

W realizacji ich marzenia towarzyszą im kuzynka Jessica i przyjaciółka Alycia, początkująca piosenkarka. Siostry są bardzo zdeterminowane i gotowe na wszystko, aby osiągnąć cel i udowodnić swoją niezależność. Jednocześnie nie chcą rezygnować z zasad, jakie przez lata wpajał im ojciec.

d1mbmjy

Okazuje się to o wiele trudniejsze niż sądziły. W serii 2 dziewczyny przeprowadzają się do nowego domu w Beverly Hills. Dobre czasy się kończą, gdy pojawia się dodatkowa współlokatorka - Danielle. Sąsiadka okazuje się bardzo problemowa, sprowadza do domu nowego pupila, który nie jest mile widziany. Po ostrej kłótni z Jessiką, Danielle postanawia wrócić do Nowego Jorku.

Bohaterki nieustannie będą miały nowe pomysły, których rezultaty będą nie raz zaskakujące. Pewna impreza zakończy się szaleńczą ucieczką przed myszami, a podczas castingu na modelki do swojego pokazu, dziewczyny będą zmuszone odrzucić Lynn. W międzyczasie, ambitne plany Angeli o karierze DJ-ki rozpłyną się jak lód w upalny dzień.

Premiera: 14 marca

Emisja: niedziela o g. 12:00

Powtórki: czwartek o g. 14:00

d1mbmjy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mbmjy