Trwa ładowanie...

Córka Kulczyka dostała własny program!

Córka Kulczyka dostała własny program!Źródło: AKPA
d2fdwvs
d2fdwvs

Jedna z najbogatszych Polek (zajmuje 37. pozycję w rankingu "Wprost") nie może narzekać na brak zajęć czy niedobór finansów. Jest założycielką i wiceprezesem polskiej filii znanej na świecie organizacji ekologicznej Green Cross Poland, zasiada w radzie nadzorczej Kulczyk Investments oraz jest wiceprezesem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Najwyraźniej więc przygoda z telewizją jest kolejnym wyzwaniem, z którym chce się zmierzyć. Taką szansę dała jej zaprzyjaźniona stacja TVN, która wyemituje program znanej Polki. Jaki jest pomysł na tę produkcję? Jak zdradza pracownik stacji:

- Pokażemy, że Dominika to osoba, która robi dobre rzeczy - czytamy na stronach serwisu wirtualnemedia.pl.

Program Kulczyk-Lubomirskiej ma mieć charakter społeczny. Filantropka będzie jeździć po najróżniejszych zakątkach świata i pomagać mieszkańcom dotkniętym biedą. Jej szlachetne działania zarejestruje zaś telewizyjna kamera. Choć TVN jeszcze nie potwierdził tych informacji, 6 lutego ma odbyć się konferencja prasowa, na której prawdopodobnie poznamy więcej szczegółów tego projektu.

Pokażemy, że Dominika to osoba, która robi dobre rzeczy

d2fdwvs

To kolejna głośna informacja dotycząca Kulczyk-Lubomirskiej. Na początku stycznia br. plotkarskie media obiegła wiadomość o rozwodzie córki Kulczyków z arystokratą, Janem Lubomirskim. Para rozstała się po dwunastu latach wspólnego życia, co było ogromnym zaskoczeniem.

Widywani dotychczas na wystawnych galach i branżowych imprezach małżonkowie zawsze sprawiali wrażenie niezwykle zgodnej i dobranej pary. Co więcej, nie tak dawno obchodzili 10-lecie sakramentu małżeństwa, co świętowali uroczystym odnowieniem przyrzeczeń na zamku w Wiśniczu. Jak jednak informowały tabloidy, rozwód był ich wspólną decyzją, która podjęli już latem 2013 roku. Byłych małżonków nadal łączą jednak dzieci: 9-letni Jeremi Sebastian i 5-letnia Weronika Karla Konstancja oraz wspólnie powołana w 2010 roku Fundacja Książąt Lubomirskich.

d2fdwvs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fdwvs