Trwa ładowanie...

Comic-Con: Co nowego u Dextera?

Share
Comic-Con: Co nowego u Dextera?
Źródło: Showtime
d1x1ss2

Wczoraj rozpoczęły się targi Comic-Con. Na starcie zaprezentowano nowe informacje oraz niesamowity trailer do czwartego sezonu serialu "Dexter".

Na wczorajszej konferencji prasowej pojawili się główni aktorzy: Michael C. Hall (Dexter), Julie Benz (Rita), Jennifer Carpenter (Deb) oraz John Lightow, który niedawno dołączył do obsady.

- W pierwszym odcinku nowego sezonu zobaczymy Dextera, który stara się pogodzić z faktem, że nie ma już za wiele czasu dla siebie - mówi Michael C. Hall. - Powoli zaczyna docierać do niego fakt, że jest ojcem. Nie jest zachwycony tym jak nowa rola ogranicza jego działania i jak ciężko będzie mu panować nad swoimi emocjami.

d1x1ss2

- Dexter czuje więź ze swoim dzieckiem, jakiej nie czuje z żadnym innym człowiekiem. W żyłach dziecka płynie jego krew. Dexter może mu powiedzieć co tylko chce i być może zobaczymy tego typu monologi - dodaje Hall.

Narodziny dziecka zmienią życie i Dextera i jego żony. - Rita ma wreszcie wszystko to o czym marzyła, męża jakiego zawsze chciała, wspaniały dom i zdrowe dzieci. Wreszcie znalazła swoje miejsce na ziemi. Życie Rity wygląda dokładnie tak jak tego pragnęła - powiedziała Julie Benz.

- W nowej serii zobaczycie jak Debra Morgan powoli odcina się od przeszłości, wychodzi z cienia swego ojca, który był wspaniałym i uznanym policjantem. Czy zakończenie będzie dla niej szczęśliwe? Tego nie wiem, ale Debra będzie autentyczna jak nigdy wcześniej - mówi Jennifer Carpenter.

Czwarta seria skupi się na pojedynku Dextera z Trinity Killerem, granym przez Johna Lithgowa. Trinity Killer to nowy seryjny zabójca, który zjawi się w Miami. Mężczyzna od kilkudziesięciu lat ucieka przed policją, zbierając swoje żniwo w postaci ofiar.

d1x1ss2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x1ss2
d1x1ss2