Trwa ładowanie...
d4b33g2

Co z programem Hanny Lis? Edward Miszczak odpowiada

W jesiennej ramówce TVN Style zabrakło miejsca na program "Bez planu", prowadzony przez Hannę Lis. Dlaczego format zniknął z anteny? Odpowiedź zdradził dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Hanna Lis
Hanna Lis (ONS.pl)
d4b33g2

Gdy na początku 2016 r. Hanna Lis została zwolniona z Telewizji Publicznej, wiele spekulowano o tym, gdzie gwiazda znajdzie dla siebie miejsce. Wydawało się, że przejście do TVN sprawi, że kariera Hanny nabierze rozpędu. Stacja obdarzyła ją dużym zaufaniem, inwestując w jej autorski program podróżniczo-kulinarny. Chociaż format doczekał się dwóch sezonów, nic nie zapowiada, by miał pojawić się kolejny. Dlaczego? Na to pytanie odpowiada Edward Miszczak.

- Często programy w kanałach tematycznych są bardzo zbliżone z rynkiem komercyjnym, z rynkiem ogłoszeniodawców i reklamodawców. Często, żeby zrobić w kanale tematycznym projekt, musimy wiedzieć, czy są na niego klienci. Mieliśmy na chwilę sponsora do tego programu, dlatego zrobiliśmy ten program. Co będzie dalej? Nie wiem - wyznał dyrektor programowy TVN w rozmowie z "Super Expressem".

d4b33g2

Na kogo więc Edward Miszczak stawia w tym sezonie? Jest zachwycony Mateuszem Gesslerem, który oprócz tego, że jest świetnym kucharzem, okazał się wspaniałym prowadzącym. Program Mateusza "Drzewo marzeń" będzie nowością w ramówce TVN.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4b33g2

Podziel się opinią

Share
d4b33g2
d4b33g2