Co w TV? Program TV na dziś (26.07.2018)

Co w TV? Program TV na dziś (26.07.2018)
Źródło zdjęć: © iStock.com

26.07.2018 11:43, aktual.: 26.07.2018 12:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na dziś w (czwartek 26.07.2018). Zobacz, jakie filmy warto obejrzeć.

Sprawdź, co dziś warto obejrzeć w TV. To nasze propozycje na czwartek (26 lipca 2018). Przeczytaj opisy i wybierz film dla siebie.

„Państwo młodzi: Chuck i Larry” – TVN7, godz. 20:00

Chuck i Larry to serdeczni przyjaciele pracujący jako strażacy w Nowym Jorku. W przeszłości Larry uratował Chuckowi życie, a mężczyzna nie miał okazji, żeby się odwdzięczyć. Sytuacja ulega zmianie, gdy z powodu skomplikowanych procedur Larry nie może przepisać swojej polisy ubezpieczeniowej na dzieci. Jedyną osobą, którą prawnie może w ten sposób zabezpieczyć okazuje się życiowy partner. Chcąc zapewnić dzieciom pewną przyszłość, Larry kieruje w stronę przyjaciela nietypową prośbę…

„Szkicownik” – Cinemax2, godz. 13:30

Introwertyczna Mami jest obdarzona wielkim talentem plastycznym. Gdy zostaje wyrzucona ze szkoły zaczyna tkwić w nietypowym stanie oderwania od rzeczywistości. Rozwiedzeni, zatroskani rodzice decydują się połączyć siły, żeby pomóc córce. Z czasem ojciec Mami zostaje zatrudniony jako tester gier wideo. Sytuacja rodziny przybiera niespodziewany obrót, gdy kolega z pracy ojca odkrywa talent Mami i oferuje jej współpracę.

„Stalingrad” – TV4, godz. 21:00

Wiosna, rok 1942. Niemiecka armia posuwa się w głąb ZSRR kierując w stronę Stalingradu. Nieświadomy wytrzymałości Armii Czerwonej Hitler tkwi w przekonaniu, że zdobędzie miast najpóźniej jesienią. Wbrew jego przypuszczeniom sroga, rosyjska zima szybko daje się Niemcom we znaki. Żołnierze zaczynają konać z przemarznięcia i głodu. Dla Rollo, GeGe, Hansa i Fritza zaczyna się walka o życie.

„Klient” – Canal+, godz. 14:50

Nagrodzony Oscarem za najlepszy film nieanglojęzyczny. Opowiada o dramatycznych losach małżeństwa Rany i Emada Etesów. Para aktorów przechodzi piekło, gdy w Theranie dochodzi do trzęsienia ziemi. Budynek w którym dotychczas mieszkali ulega zniszczeniu przez co są zmuszeni szukać nowego domu. Niespodziewanie z pomocą przychodzi im znajomy, który wynajmuje małżeństwo mieszkanie w Teheranie. Nie informuje ich jednak, że poprzednią lokatorką domu była pewna prostytutka. Wkrótce w ich domu dochodzi do brutalnego ataku, w wyniku którego Rana trafia do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Przerażony mąż rozpoczyna śledztwo na własną rękę.

„Trener bardzo osobisty” – Polsat, godz. 20:10

George Dyer był kiedyś światowej sławy piłkarzem królującym na stadionach całej Europy. Niestety, z biegiem lat jego kariera gaśnie, a mężczyzna pobada w długi. Chcąc odzyskać zonę i 9-letniego synka zatrudnia się jako trener drużyny piłkarskiej chłopca. Nie jest to prestiżowa posada, a jednak stanowi dla mężczyzny nie lada wyzwanie. George ma problem z odnalezieniem się w roli przykładnego ojca, gdy poł miasteczka zaczyna ubiegać się o jego względy.

„Komuna” – Ale kino+, godz. 23:50

Anna ma dość nudnego, mieszczańskiego życia. Gdy niespodziewanie dziedziczy w spadek dużą willę mąż składa jej nietypową propozycję. Razem decydują się na założyć w budynku hipisowską komunę. Z początku życie we wspólnocie przypada Annie do gustu. W wilii panuje przyjazna atmosfera. Wszyscy lokatorzy razem jedzą, gotują, zasypiają i powierzają sobie różne sekrety. Tolerancja Anny zostaje jednak wystawiona na próbę, gdy mąż zwierza się jej ze swoich planów. Oznajmia, że zakochał się w młodszej dziewczynie i pragnie, aby dołączyła do ich wspólnoty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także