Trwa ładowanie...

Co w TV? Program TV na dziś (07.08.2018)

Zobacz, jakie filmy polecamy dziś w TV (wtorek, 07.08.2018)

Co w TV? Program TV na dziś (07.08.2018)Źródło: iStock.com
d1l5i1d
d1l5i1d

„G.I. Joe: Odwet” – Polsat, godz 20:10

Podczas wykonywania misji elitarny oddział komandosów G.I. Joe wpadł w pułapkę. W skład garstki ocalałych wchodzi Flint, Roadblock i Jaye, którzy zostają niesłusznie oskarżeni o zbrodnie. Ostatecznie chcący odzyskać dobre imię żołnierze powracają, żeby stawić czoła organizacji Kobra – nowemu wrogowi z kręgów rządowych.

„Długi pocałunek na dobranoc” – TVN 7, godz 20:00

Samantha to przykładna żona i kochająca matka, która od lat cierpi na amnezję. W wyniku spowodowanego przez nią wypadku samochodowego, kobieta zaczyna stopniowo przypominać sobie przeszłość. Nękają ją koszmary nocne, w których jest zupełnie inną osobą.

„Listopadowy człowiek” – TVN, godzi 21:30

Peter Devereaux jako szpieg znany jest pod pseudonimem November Men – zwiastujący zimę. Niegdyś był bardzo silny, a przy tym okrutny, ale po przejściu na emeryturę zaczął cieszyć się spokojnym życiem w Lozannie. Wszystko ulega zmianie, gdy mężczyzna zostaje wysłany do Moskwy w celu wydostania kobiety zamieszanej w międzynarodowy spisek. Atrakcyjna Alice Fournier jest w posiadaniu ważnych informacji dotyczących rosyjskiego prezydenta elekta. Niespodziewanie misję Petera zaczyna utrudniać dawny przyjaciel. Pojedynek między mężczyznami staje się bardzo niebezpieczny.

„Blade Runner 2049” – HBO, godz 22:00

Niegdyś zadanie Ricka Deckarda polegało na znajdywaniu i eliminowaniu androidów w Los Angeles. Teraz musi się ukrywać, a do gry wkracza nowy łowca znany jako „oficer K”. Niespodziewanie odkrywa on spisek, który może doszczętnie zniszczyć resztki starego porządku. Pragnąć uchronić świat przed zagładą mężczyzna musi poprosić Deckarda o pomoc. Jego odnalezienie okazuje się jednak niełatwym zadaniem.

„The Social Network” – TVP Kultura, godz 20:00

Rok 2003. Mark Zuckerberg – student informatyki, wpada na pomysł stworzenia portalu umożliwiającego studentom Harvardu kontakt za pośrednictwem internetu. Jego działania przykuwają uwagę braci Winklevossów, którzy postanawiają wykorzystać umiejętności Marka w celu stworzenia wspólnej dla uniwersytetu siec kontaktów. Sytuacja przybiera zupełnie innych obrót, który portal Zuckerberga zyskujesz na popularności, a międz nim, a jego byłymi współpracownikami wybucha konflikt o prawa autorskie.

„6 Kul” – TVP 2, godz 22:15

Samson Gaul to mieszkający w Młodawii były żołnierz Legii Cudzoziemskiej. Z pozoru wiedzie normalne życie prowadząc sklep mięsny. Jego głównym, ukrytym zajęciem jest jednak odnajdywanie dzieci uprowadzonych przez handlarzy żywym towarem. Mężczyznę ogarniają wyrzuty sumienia, gdyż podczas ostatniej akcji straciły życie niewinni ludzie. Pewnego dnia niespodziewanie zwraca się do niego zawodnik MMA – Andrew Fayden prosząc o pomoc w odnalezieniu uprowadzonej 14-letniej córki.

d1l5i1d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l5i1d