Co w TV? (27.07.2018). Program TV na dziś.

Co w TV? (27.07.2018). Program TV na dziś.
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com

27.07.2018 14:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sprawdź, co dziś w TV (piątek, 27 lipca 2018) i zdecyduj, co warto obejrzeć.

Program TV na dziś – 27.07.2018. Przygotowaliśmy opisy filmów, które warto obejrzeć dzisiaj w telewizji. Sprawdź ramówkę i wybierz coś dla siebie.

Za ciosem” - TVP 2, godz. 20:10

Trzymający film w napięciu film akcji z Jeanem-Claude’m Van Damme’m w roli głównej. Producent podróbek z Hong Kongu zostaje wplątany w niebezpieczną rozgrywkę pomiędzy CIA, a rosyjską mafią. Propozycja dla fanów mocnego kina, walk wręcz i dynamicznych pościgów.

„W dobrym towarzystwie” – TVN 7, godz. 22:10

51-letni Dan Moregan jest zadowolony ze swojego życia. Lubi swoją pracę (stoi na czele biura reklamy w tygodniku sportowym), ma szczęśliwą rodzinę i stabilizację finansową. Wszystko ulega zmianie, w związku ze zmianą struktury kadrowej koncertu dla którego pracuje zostaje zdegradowany. Jego stanowisko przejmuje 26-letni Carter Durye.

„Windykatorzy” – TVN, godz. 22:10

Jest rok 2025. Remy pracuje jako windykator w zajmującej się produkcją i sprzedażą sztucznych, ludzkich organów korporacji Unia. Dzięki rozwojowi medycyny osoby posiadające sporo gotówki lub odpowiednio dużą zdolność kredytową mogą pozwolić sobie na dogodności w postaci oka z wielokrotnym zoomem czy wymiany zniszczonego przez nowotwór żołądka. Zadaniem Remy’ego jest odnajdywanie klientów zwlekających z płatnościami i odbieranie im sztucznych organów, co zwykle skutkuje śmiercią. Życie windykatora wywraca się do góry nogami, gdy sam ulega wypadkowi i potrzebuje nowego serca na które go nie stać.

Ambassada” – TVP 1, godz. 23:30

Polska komedia w reżyserii Juliusza i Machulskiego. Akcja toczy się w 2012 roku w Warszawie . Głównym bohaterami jest pisarz Przemek i jego żona Mela. Po przeprowadzce do starej kamienicy małżeństwo odkrywa, że w budynku znajduje się winda umożliwiająca podróż w czasie. Para za przenosi się do początków II wojny światowej i próbuje zmienić bieg historii.

„Wróg u bram” – Polsat Film, godz. 21:00

II wojna światowa, bitwa pod Stalingradem. Żołnierz Wasilij Zajcew wyróżnia się wybitnym talentem strzeleckim, który postanawia wykorzystać oficer polityczny Daniłow. Za jego sprawą szerzą się w armii legendy o dokonaniach niezwykłego strzelca, który eliminuje każdego przeciwnika. Wieść o dokonaniach Zajcewa dociera aż do obozu hitlerowskiego, gdzie powstaje plan rozprawienia się z radzieckim wrogiem. W rezultacie dochodzi do pojedynku z najlepszym niemieckim strzelcem Köningiem, a Wasilijem Zajcewem.

„Jack Ryan: Teoria chaosu” – TVN, godz 20:00

Pełniący rolę analityka w CIA Jack Ryan zostaje wysłany z misją do odległej Moskwy. Jego zadanie polega na rozpracowaniu jednego z najpotężniejszy rosyjskich oligarchów – Wiktora Czerewina. Ryan szybko orientuje się, iż Czerewin w porozumieniu z rosyjskimi władzami opracował plan ataku na USA. Zamach ma doprowadzić do krachu na giełdzie w Stanach Zjednoczonych.

„Gwiezdne wojny IV – Nowa nadzieja” – Polsat, godz 20:10

Galaktyką wstrząsnęła wojna domowa. Strzeżący pokoju i równowagi rycerze Jedli zostali zgładzeni przez Imperatora. Mimo wszystko rebelianci rosną w siłę. Stojąca na ich czele ksieżniczka Leia wykrada od z rąk wroga projekt potężnej broni Imperium – Gwiazdy Śmierci. Darth Vader planuje odnaleźć kryjówkę buntowników i odzyskać utracone plany. Leia zostaje pojmana. Na szczęście, w ostatniej chwili udaje jej się wysyłać sygnał z prośbą o pomoc. Wiadomość dociera do mieszkającego na innej planecie młodzieńca, który postanawia dołączyć do rebelii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także