Trwa ładowanie...

Co w TV? (13.08.2018). Program TV na dziś

Sprawdź, co dziś w TV (poniedziałek, 13 sierpnia 2018) i zdecyduj, co warto obejrzeć.

Co w TV? (13.08.2018). Program TV na dziśŹródło: iStock.com
d2agz0c
d2agz0c

„Słaby punkt” – TVN 7, godz. 20:00

Gdy Ted Crawford dowiaduje się, iż jego żona ma kochanka, zaczyna do niej strzelać, po czym informuje o zdarzeniu policję. Na miejscu pojawia się Rob Nunally – detektyw, który w ofierze rozpoznaje swoją kochankę. Ted przyznaje się do zabicia żony, ale zszokowany Nunally nie zwraca na niego uwagi, wpatrując w ciało kochanki. Gdy zaskoczony stwierdza, że postrzelonej kobiecie udało się przeżyć, Ted zostaje postawiony w stan oskarżenia. Sprawy komplikują się, gdy na skutek uchybień w śledztwie Crawford wychodzi na wolność.

„Dzień, w którym zatrzymała się ziemia” – Polsat, godz. 20:10

Niezidentyfikowany obiekt z dużą prędkością zbliża się do Ziemi. Rząd Stanów Zjednoczonych powołuje sztab kryzysowy złożony z wojskowych i naukowców. Obiekt ląduje w Central Parku, w Nowym Jorku, a z jego wnętrza wychodzi świetlista istota. Kosmita zostaje postrzelony, a następnie przewieziony do szpitala. Ku zaskoczeniu wszystkich w inkubatorze przybiera ludzką postać.

„Fantastyczna kobieta” – CANAL+, godz. 21:55

Orlando przygotowuje dla swojej młodszej partnerki – Mariny urodzinową niespodziankę. Prezent planuje wręczyć w Santiago, podczas romantycznego spaceru. Po powrocie do domu mężczyzna niespodziewanie słabnie. Marina zabiera go do szpitala, gdzie musi skonfrontować się z jego rodziną, a także wrogo nastawioną policją i służbą zdrowia.

„Złoty Środek” – TVP2, godz. 20:45

Mirka to owiana złą sławą dziewczynka mieszkająca na warszawskiej Pradze. W odróżnieniu od większość znajomych ukończyła jednak studia prawnicze i właśnie rozpoczyna pierwszą pracę. Pierwsza powierzona jej sprawa dotyczy starej kamienicy, której lokatorzy znaleźli się w opałach. Mirka zdaje sobie z faktu, że mieszkańcy mogą liczyć tylko na nią i robi wszystko, żeby ich nie zawieźć. Żeby dopiąć swego z pomocą wuja bierze udział w pewnej zaskakującej mistyfikacji…

„World Trade Center” – TVN, godz. 22:35

Nowy Jork, 11 września 2001. Na posterunku policji stawia się oficer Port Authority Police Department z centralnego Manhattanu. Wraz z nim swoją służbę rozpoczyna doświadczony sierżant – John McLoughlin. Podczas patrol trafiają w sam środek słynnej katastrofy na Manhattanie. Po tym jak samolot uderza w pierwszą wieże WTC zespół McLoughlina zostaje przydzielony do ewakuacji południowego budynku. Policjanci wchodzą do wieżowca, w który zaraz uderzy kolejny samolot. Po zawaleniu wieży mężczyźni zostają uwięzieni pod gruzami.

„Thor: Ragnarok” – HBO, godz. 22:15

Los działa na niekorzyść bohatera. Thor zostaje pozbawiony swojego młota. Uwięziono go po drugiej stronie wszechświata. Musi powrócić do Asgardu, żeby ocalić świat przed marzącą o zagładzie ludzkości Helą. Wcześniej jednak Thor zostaje zmuszony do wzięcia udziału w turnieju gladiatorów. Jego przeciwnikiem jest przyjaciel przemieniony w swoją niekontrolowaną, agresywną wersję – Hulka.

d2agz0c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2agz0c