Trwa ładowanie...

Co w TV? (01.08.2018). Program TV na dziś

Sprawdź, co dziś w TV (środa, 1 sierpnia 2018) i wybierz film dla siebie.

Co w TV? (01.08.2018). Program TV na dziśŹródło: iStock.com
d1bu87b
d1bu87b
Program TV na dziś - środa, 01.08.2018

„Ostatnia piosenka" – TVN Fabuła, 17:50

Ronnie to młoda dziewczyna, która bardzo cierpi po rozstaniu rodziców. Winą za wszystko obarcza swojego ojca i zrywa z nim wszelkie kontakty. Po rozwodzie mężczyzna postanawia przenieść się z Nowego Jorku do malowniczej miejscowość w stanie Georgia. Matce Ronnie zależy jednak na tym, żeby córka odbudowała relacje z rodzicem. Ostatecznie decyduje się wysłać Ronnie do taty na wakacje.

„Piękna” – Kino TV, 17:50

Film szczególnie polecany fanom kina francuskiego. Główną bohaterką jest pozornie zwykła nastolatka Junie, która po śmierci matki postanawia zmienić szkołę. Trafia do francuskiego liceum, do którego uczęszcza jej kuzyn – Matthias. Gdy przedstawia on krewną swoim kolegom, chłopcy bardzo szybko ulegają urokowi dziewczyny. Zainteresowanie Junie wzbudza najcichszy i najspokojniejszy z nich.

„Podróż” – CANAL + Film HD, godz. 18:00

Na dworzec centralny w Bagdadzie przychodzi dziewczyna o imieniu Sara. Ze względu na fakt, że miejsce to zostało świeżo odnowione po latach dewastacji, na dworcu przebywa sporo ochroniarzy i funkcjonariuszy policji. Opracowująca plan zamachu Sara stara się wmieszać w tłum, który bacznie obserwuje. Uświadamia sobie, że ofiarami będą nie tylko Amerykanie, ale również jej rodacy. Do brzucha kobiety przymocowane są ładunki wybuchowe, które pod ubraniem imitują ciążowy brzuch. Niespodziewanie kobiecie zaczyna narzucać się pewien mężczyzna, który odkrywa z czasem odkrywa jej tajemnicę.

d1bu87b

Mała miss” – Canal + 1 HD, godz. 18:05

Marzeniem 7-letniej, pulchnej Olive jest udział w dziecięcym konkursie piękności. Ku wielkiemu zdziwieniu rodziny, okazuje się, że z powodu dyskwalifikacji kilku innych uczestniczek, Olive udaje się dostać do wymarzonego konkursu. Chociaż uroda dziewczynki znacznie odbiega od przyjętych kanonów, czuje się szczęśliwa i chce spróbować swoich sił. Wkrótce cała rodzina Olive wyrusza w podróż do odległej Kalifornii, gdzie odbywają się wybory Little Miss Sunshine.

Miasto 44” – TVP Kultura, godz. 20:00

Lato 1994, okupowana Warszawa. Stefan wraz z młodszym bratem i matką mieszka w kamienicy na Woli. Cierpiąca po stracie męża w kampanii wrześniowej kobieta, zabrania synowi wstąpić do wojska. Za namową zauroczonej w nim Kamy, Stefan łamie złożoną matce obietnicę i zostaje żołnierzem AK. Na krótko przed wybuchem powstania poznaje wrażliwą dziewczynę o pseudonimie „Biedronka”, która od razu wpada mu w oko. 1 sierpnia grupa złożona ze Stefana i jego kolegów trafia pod dowództwo charyzmatycznego Kobry. Krwawa walka wystawia ich charaktery na próbę.

„Agentka” – POLSAT HD, 20:40

Pracująca jako analityk w biurze CIA Susan Cooper czuje się bardzo niedoceniona. Obdarzona doskonałą pamięcią i świetnym refleksem na odległość pomaga działającemu w terenie agentowi Bradley’owi Fine’owi. Pewnego dnia w wyniku błędu popełnionego przez Susan, agent Fine zostaje rozpracowany. Zdesperowana kobieta decyduje się działać na własną rękę.

d1bu87b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bu87b