Trwa ładowanie...
04-05-2009 13:04

Co nowego w "Na Wspólnej"?

Co nowego w "Na Wspólnej"?Źródło: TVN
d440au5
d440au5

Nowe postaci, nowe wątki i mnóstwo nowych wrażeń - tego możemy spodziewać się po każdym wieczorze spędzonym w towarzystwie bohaterów "Na Wspólnej" już na początku maja!

Zagrożenie na Wspólnej narasta! Ilona Zdybicka (Anna Samusionek)
, wyrachowana bizneswoman, posuwa się coraz dalej w swoich poczynaniach. Odświeża kontakty biznesowe i na wszystkie spotkania zabiera ze sobą Michała (Robert Kudelski)
. Brzozowski jest coraz bardziej zauroczony światem, który poznaje za sprawą Zdybickiej.

Okazuje się, że poważne interesy i grube pieniądze bardzo go pociągają. Wygląda na to, że nawet bardziej niż żona i sprawy rodzinne... Swój udział w tym ma również atrakcyjna Ilona, która na każdym kroku stara się przekonać Michała do swoich pomysłów. Znajomy biznesman, gotowy zainwestować fortunę w lokale przy Wspólnej, czeka w blokach startowych. Dlatego Zdybicka nakłania Michała, aby razem przegłosowali Andrzeja (Tomasz Schimscheiner) i we dwójkę decydowali o losach Bud-Maksu.

Doskonale wie, że przy takim obrocie sprawy będzie miała wolną drogę dla wszystkich swoich pomysłów. Czy zimna bizneswoman pozbawi pracy Ziębów (Bożena Dykiel i Mieczysław Hryniewicz), Żanetę (Anna Guzik) i Ewę (Ewa Gawryluk)? Niepokojące wydaje się to, że Michał przystaje na wiele propozycji wspólniczki, potwierdzając jej teorię, że Bud-Maks potrzebuje radykalnych zmian...

d440au5

Problem alkoholowy Kamila (Kazimierz Mazur) przybiera coraz bardziej niebezpieczne rozmiary. Każda okazja jest dobra, by napić się piwka. A dobrze zdany egzamin należy do tych bardziej szczególnych, których grzechem byłoby nie uczcić. Kamil organizuje kameralne spotkanie, na które zaprasza Mikołaja (Krzysztof Wieszczek) i jego dziewczynę.

Zuza (Małgorzata Socha) początkowo nie jest zachwycona wizją wizyty młodego Leśniewskiego. Wspomnienie o jego dziewczynie nieco ją uspokaja. Niepotrzebnie! Mikołaj zjawia się u Hofferów sam. Dokłada wszelkich starań, by upić Kamila i mieć Zuzę tylko dla siebie... Młody Hoffer, mimo upojenia alkoholowego, dostrzega dwuznaczne zachowanie Leśniewskiego.

Wyrzuca go z domu i kłóci się ze swoją dziewczyną. Czy Zuza będzie w stanie wytrzymać u boku Kamila? Wydaje się, że młody Hoffer traci kontrolę nad samym sobą. Najlepszym dowodem na to, będzie bójka z policjantami i noc spędzona na izbie wytrzeźwień...

Wygląda na to, że z każdym dniem drogi Mai (Agnieszka Żulewska) i Igora (Jakub Wesołowski) coraz bardziej się rozchodzą. Dziewczyna angażuje wszystkie swoje siły w otwarcie winiarni, które zbliża się coraz większymi krokami. Zapatrzony w nią Nowicki (Jacek Poniedziałek), nie odstępuje jej ani na krok. Każdą, nawet najdrobniejszą okazję wykorzystuje, aby zyskać w jej oczach i robi to całkiem skutecznie...

d440au5

Igor natomiast rozpoczyna pracę jako masażysta w gabinecie odnowy biologicznej. Już na samym początku trafia na bardzo bogatą klientkę o dość specyficznych wymaganiach. Co tu dużo mówić, młody Nowak wpada w oko eleganckiej pani Kochanek (Małgorzata Lewińska)...

Nieoczekiwana zamiana ról w przypadku młodego małżeństwa Konarskich przebiega coraz owocniej. Marta (Joanna Jabłczyńska)
spełnia się i rozwija zawodowo jako dziennikarka TVN Warszawa. Filip (Marcin Chochlew) natomiast coraz sprawniej radzi sobie w domowych obowiązkach. Każdy nawet najmniejszy postęp w kuchennych zmaganiach to w jego przypadku wielki sukces.

Nieocenioną pomocą jest mu nowo poznana sąsiadka - Beata (Patrycja Kazadi). Młody Konarski czuje się pewniej wiedząc, że ma za ścianą źródło informacji w kwestii wychowania małych dzieci i obowiązków domowych. Czy Marta nie będzie zazdrosna o piękną i chętną do pomocy sąsiadkę?

Serial "Na Wspólnej" nadawany jest od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20.05 w stacji TVN.

d440au5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d440au5