Trwa ładowanie...

Co Bill Clinton robi u "Niani"?

Share
Co Bill Clinton robi u "Niani"?
Źródło: TVN
d46b34w

Polityka i władza to dla wielu synonimy. Tym bardziej, kiedy ma się do czynienia z byłym prezydentem Stanów Zjednoczonych - Billem Clintonem. Państwo Skalscy przekonają się o tym na własnej skórze. Efekt ich spotkania z byłym prezydentem wprost wprawi w osłupienie.

Podobnie zresztą jak pokłosie wizyty ciotki Frani - Janiny - która wprawdzie z polityką nie ma wiele wspólnego, a mimo to ma w rękach wielką władzę... Jaki wpływ na życie Skalskich będzie miał Bill Clinton? Czym, ważnym z punktu widzenia Frani, rozporządza ciotka Janina? Odpowiedzi na te pytania poznacie już 9 maja, oglądając "Nianię" na antenie TVN.

Po tym jak alarm ciążowy Frani (Agnieszka Dygant) okazał się fałszywy, młoda pani Skalska myśli tylko o jednym - jak zajść w ciążę... Jej zachowanie graniczy z obsesją, która w szczególności dotyka Maksa (Tomasz Kot). Na szczęście nadarza się doskonała okazja, by Frania skierowała swoje zainteresowanie na coś zdecydowanie innego...

d46b34w

Skalski dostaje zaproszenie na bankiet w Zakopanem, na którym będzie sam Bill Clinton. Bez zbędnego zastanowienia wybiera się tam ze swoją piękną żoną. Frania jest podekscytowana faktem, że będzie szusować na stoku z byłym prezydentem USA. Wszystkie jej koleżanki wprost padną z wrażenia, kiedy się o tym dowiedzą. Nie trudno jednak przewidzieć, że Frania ze swoim wrodzonym "szczęściem" ściągnie na siebie niemałe kłopoty. Podczas nauki jazdy na nartach utkną z Maksem w zaśnieżonej grocie. I choć mogłoby się wydawać, że trudno o bardziej niesprzyjające warunki do realizowania miłosnych fantazji, im jednak się to uda... Co z tego wyniknie i co ma z tym wspólnego Bill Clinton? Dowiemy się z pierwszego odcinka "Niani" o godzinie 20.00.

Tymczasem w rezydencji Skalskich na ich powrót czeka rozgoryczona ciotka Janina. Ma żal do Frani i Maksa, że nie zaprosili jej na swój ślub. Jest przekonana, że to zasługa Teresy, z którą od dawna nie może się dogadać. Znajduje sposób, by odegrać się na rodzicach Frani, a przy okazji i jej uprzykrzyć życie.

Teresa (Elżbieta Jarosik) i Stefan (Marian Opania) dostają nakaz eksmisji i prawie lądują na bruku. Ratuje ich Frania, przygarniając pod dach swojego domu. Nie zdaje sobie jednak sprawy, co ją czeka...

Jakim prawem Janina wyrzuciła rodziców Frani z kamienicy, w której mieszkali tyle lat? Rezydencja Skalskich może okazać się za mała na dwie kobiety, w których płynie krew Majów. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już w drugim odcinku "Niani" o godzinie 20. 35.

W pierwszym odcinku w rolach gościnnych zobaczymy: Łukasza Nowickiego, Martę Lipińską i sobowtóra Billa Clintona we własnej osobie. W drugim natomiast, gościnnie wystąpią Iwona Bielska oraz Żora Korolyov.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d46b34w

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46b34w
d46b34w