Trwa ładowanie...

Cichopek śpiewa! Chcesz to zobaczyć?

Cichopek śpiewa! Chcesz to zobaczyć?Źródło: Press Photo Center
d28rs1k

[

]( http://www.fakt.pl )

d28rs1k

Już w niedzielę (23.09) specjalny odcinek "Tak to leciało!". Tym razem o pieniądze zawalczy Kasia Cichopek, a pomagać jej będą Teresa Lipowska i Kacper Kuszewski. Wygrana zostanie przeznaczona dla ofiar powodzi z Bogatyni.

Rytmy reggae, muzyka bałkańska, czy elektroniczny pop – widzowie przekonają się w jakim repertuarze Kasia Cichopek czuła się najlepiej. Czy znała słowa piosenki z serialu „M jak miłość” czy musiała skorzystać z pomocy kolegów z planu? Maciej Miecznikowski, gospodarz teleturnieju przyznaje, że odcinki z udziałem gwiazd są bardziej stresujące.

– Często pojawia się taka myśl: o rany, a co będzie, jeśli nic nie wygra, albo wygra mało? Choć wszystkim uczestnikom życzę rozbicia banku, to kiedy wiem, że chodzi o pieniądze dla najbardziej potrzebujących, dopada mnie większy stres niż zwykle. I szczerze podziwiam gwiazdy, które zdecydowały się wziąć udział w „Tak to leciało”, bo to jest jednak duża odpowiedzialność – opowiada nam Maciej Miecznikowski.

Kasia Cichopek nie tylko odgadywała piosenki-zagadki, ale też zdradziła swoje gusta muzyczne, a nawet... zatańczyła. Okazuje się jednak, że choć podczas nagrania z jej twarzy nie znikał uśmiech, to trudno powiedzieć, że była... siłą spokoju.

– Wszyscy się denerwowali, Kasia też. Ja byłem w takich nerwach, że w ogóle nic nie pamiętam z tego nagrania. Dlatego na pewno obejrzę ten odcinek w domu, jakby mnie tam nigdy nie było. Poza tym muszę sprawdzić, czy nie powiedziałem albo nie zrobiłem czegoś głupiego – śmieje się Maciej Miecznikowski.

d28rs1k

Kasia Cichopek mogła liczyć na wsparcie merytoryczne Teresy Lipowskiej i Kacpra Kuszewskiego. Czy sprawdzili się w rolach suflerów?

– To nie byli suflerzy, to były wulkany energii. Kacper Kuszewski po prostu wychodził z siebie i stawał, jak to się mówi, obok. Pani Teresa Lipowska też dawała czadu. Do dziś jestem oszołomiony atmosferą tego nagrania. Jeśli oni tacy są na planie serialu to gratuluję... – opowiada z uśmiechem gospodarz teleturnieju – Zakaz podpowiadania ma za to publiczność „Tak to leciało”. U nas obowiązują zasady fair play. Gwiazdy serialu mogły więc liczyć na wsparcie duchowe, energetyczne oraz aplauz! A tego było pod dostatkiem! – dodaje Maciej Miecznikowski.

Druga część odcinka z udziałem aktorów „M jak miłość” odbędzie się 3 października.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Agnieszka Dygant nie wraca do pracy

d28rs1k
d28rs1k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28rs1k