Trwa ładowanie...

Cichopek poprowadzi nowy program!

Cichopek poprowadzi nowy program!Źródło: AKPA
d39f4b4
d39f4b4

Ci, którzy martwili się o finanse i kredyt Kasi Cichopek, mogą odetchnąć z ulgą. Aktorka nie musi już obawiać się o stan konta, bowiem, jak się okazuje, wciąż jest łakomym kąskiem dla reklamodawców. Niedawno poszła w ślady swojej przyjaciółki, Anny Muchy, i zaangażowała się w projektowanie akcesoriów dla najmłodszych.

- Projektowanie pościeli dla dzieci sprawiło mi dużo frajdy. Podpisuję się pod tymi produktami jedną i drugą ręką, całym moim umysłem, ciałem i sercem. (...) Jest to dla mnie nowa rola. Bardzo cieszę się, że w ogóle nawiązałyśmy taką współpracę. Daje mi ona dużo frajdy, bo tworzę coś namacalnego, co mnie bardzo cieszy - powiedziała w rozmowie z Pudelek.tv.

Ale to nie wszystkie zadania, jakich w ostatnim czasie podjęła się gwiazda. Jak podaje "Fakt", Cichopek już wkrótce sprawdzi się w roli gospodyni programu "Twój puls". Od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 12.30 prowadząca wraz zaproszonymi do studia gośćmi, będzie rozmawiać o modzie, urodzie, macierzyństwie i innych tematach bliskich kobiecym sercom. Z jednej strony, aktorka powinna cieszyć się z kolejnego wyzwania, jakim jest prowadzenie programu na antenie TV Puls. Jednak z drugiej, przyjęcie propozycji stacji oznacza, że Cichopek na dobre przestała być gwiazdą Polsatu i powrót do łask Niny Terentiew może okazać się nie lada zadaniem.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d39f4b4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39f4b4